PARTNER PORTALU

Longbridge kończy budowę kompleksu mieszkań o podwyższonym standardzie

Dobiega końca budowa Luxor Residences, inwestycji Longbridge na warszawskim Mokotowie. W ofercie dewelopera są jeszcze dostępne mieszkania i lokale usługowe.

Autor: HouseMarket.pl 02 października 2015 10:40

Podstawą kompozycji architektonicznej projektu Luxor Residences są dwa zespoły budynków mieszkalnych, osadzonych na wspólnej płycie garażowej. Osiedle posiada dwa wjazdy od ul. Wynalazek oraz od ul. Cybernetyki usytuowane we wschodnich częściach budynków. W parterach budynków zaprojektowano powierzchnie handlowo-usługowe w metrażu od 52 mkw. do 85 mkw. Dla każdego z budynków zaprojektowano centralnie usytuowany hol wejściowy z recepcją oraz ochroną, a wnętrze budynków stanowią otwarte dziedzińce z małą architekturą zieleni.

W ramach projektu Longbridge oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie liczące od 32 mkw. do 145 mkw., każdy z miejscem parkingowym w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz możliwością zakupu komórki lokatorskiej lub schowka na rowery od 1,5 mkw. do 7 mkw.

W parterze budynku A zaprojektowany został "Klub Lokatora", a dla najmłodszych placyk zabaw oraz mini "Klub Maluch" w części parterowej budynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych