PARTNER PORTALU

Longbridge otwiera drzwi w Pruszkowie

Longbridge zaprasza na dni otwarte 15 i 16 kwietnia w inwestycji ‪Przy Pałacu w Pruszkowie. Osiedle z pięknym ogrodem powstaje w rejonie ulic: Prusa i Komorowskiej.

Autor: HouseMarket.pl 13 kwietnia 2016 12:59

W ramach przedsięwzięcia zrealizowanych zostanie około. 200 lokali o powierzchni całkowitej 18 tys. mkw. Pierwszy etap inwestycji, którego budowa zakończyła się w październiku 2008 r., składa się z 170 mieszkań usytuowanych w czterech budynkach z lokalami usługowymi i garażem podziemnym.

Deweloper zaoferował mieszkania o powierzchni od 31 mkw. do 107 mkw. Wykończone w stanie deweloperskim bez podłóg i białego montażu. Generalnym wykonawcą tego etapu inwestycji była firma Strabag.

Drugi etap inwestycji składa się z 312 lokali mieszkalnych w metrażu od 32 mkw. do 122 mkw. oraz lokali usługowych. Miejsca postojowe zlokalizowane zostały w części podziemnej. W ofercie znalazły się także miejsca naziemne.

Mieszkania z drugiego etapu inwestycji wprowadzone zostały do oferty handlowej dewelopera. Budowa została zrealizowana w trzech fazach – pierwszą zrealizowała firma Warbud, drugą - firma SPS Construction, a trzecią – Budner.

Trzeci etap zamykający inwestycję to około 338 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w kilku budynkach połączonych garażem podziemnym, w których inwestor przewidział również lokale usługowo-handlowe. Etap ten jest już dostępny w ofercie handlowej. Budowa pierwszej fazy trzeciego etapu została powierzona firmie SPS Construction.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych