PARTNER PORTALU

Łowiccy Grupa Deweloperska ruszyła z nową inwestycją pod Poznaniem

Łowiccy Grupa Deweloperska ruszyła z nową inwestycją. W ramach Rodzinnych Ogrodów w Rosnowie-Komorniki powstanie 40 mieszkań w zabudowie szeregowej w dwóch wariantach metrażowych z ogrodami.

Autor: HouseMarket.pl 10 lipca 2015 10:19

Deweloper planuje łącznie cztery etapy, które mają zostać zrealizowane do trzeciego kwartału 2017 r.

Projekt osiedla Rodzinne Ogrody zakłada budowę 40 mieszkań o metrażach 47 i 54 mkw. z ogrodami. Istnieje możliwość łączenia szeregowca. - Przy zakupie obu mieszkań istnieje możliwość połączenia w taki sposób, aby mieć dom o powierzchni 114 mkw. Wtedy dwukrotnie zwiększa się obszar ogrodu. Jest to propozycja, z której przy poprzednich naszych inwestycjach korzystali klienci – mówi Łukasz Łowicki, prezes Łowiccy Grupa Deweloperska. Ogrody przynależące do mieszkań mają od 56 do 615 mkw.

W skład Rodzinnych Ogrodów wejdą cztery etapy. Pierwszy, czyli osiem lokali, rozpoczął się już w czerwcu, a jego zakończenie planowane jest w sierpniu 2016 r. Drugi etap zakłada budowę 12 mieszkań, a dwa kolejne – 8 i 12. Jak informuje deweloper, ostatnia część osiedla ma być gotowa w III kwartale 2017 r. Łącznie całość inwestycji obejmie 40 mieszkań w konwencji zamkniętej. Przy inwestycji powstanie także plac zabaw.

Osiedle będzie miało pełną infrastrukturę. Przed mieszkaniami powstaną miejsca parkingowe – dwa przynależące do każdego lokalu. Deweloper zadbał również o oświetlenie, komórki lokatorskie oraz centralny domofon. Mieszkania można zakupić z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania sprzedawane są w cenie min. 219 999 zł. Jest to kwota po 10 tys. zł rabacie, który deweloper wprowadził na pierwsze mieszkania. W przypadku łączenia dwóch lokali kwota wynosi 465 tys. zł.

Rodzinne Ogrody znajdują się przy ul. Czereśniowej w Rosnowie-Komorniki. Dojazd do centrum Poznania możliwy jest od strony ul. Głogowskiej i Grunwaldzkiej. Osiedle zlokalizowane jest w rejonie Szreniawa, który objęty został programem Natura 2000.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych