PARTNER PORTALU

Lubelska inwestycja Willowej II ruszy jesienią

Jeszcze w tym roku deweloper Willowa II rozpocznie budowę nowego osiedla w Lublinie. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną dwa budynki z ok. 130 mieszkaniami.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2015 09:31

– Zaletą nowego osiedla będzie z pewnością jego lokalizacja. Teren położony jest niedaleko al. Kraśnickiej, czyli jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Lublina. Przyszli mieszkańcy będą mieli więc łatwy dojazd do centrum, a także do większości obiektów uniwersyteckich. W akademickim mieście, takim jak Lublin, to bardzo istotne – mówi Waldemar Gałan, prezes zarządu Willowa II Sp. z o.o.

W dwóch siedmiokondygnacyjnych budynkach, które zostaną zrealizowane w pierwszym etapie tej inwestycji, powstanie w sumie około 130 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Ponadto, na parterach wydzielone zostaną lokale usługowe, które łącznie zajmą ok. 1,5 tys. mkw. powierzchni. Oba budynki będą wyróżniały się nowoczesnym wyglądem, a ich elewacja zostanie wykonana z barwnych  materiałów wysokiej klasy. Deweloper zadba również o staranne zagospodarowanie terenu wokół budynków.

– Rozpoczęcie tej inwestycji planujemy na jesień bieżącego roku, a zakończenie pierwszego etapu powinno nastąpić w czwartym kwartale 2016 roku lub w 2017  – mówi Waldemar Gałan.

Willowa II równolegle realizuje w Lublinie inwestycję pod nazwą Leśne Zacisze. Osiedle to powstaje przy ul. Jantarowej i będzie się składać z kameralnych budynków o podwyższonym standardzie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych