PARTNER PORTALU

Lublin: Rusza budowa osiedla Leśne Zacisze

Przy ul. Jantarowej w Lublinie rozpoczyna się budowa osiedla Leśne Zacisze, najnowszej inwestycji dewelopera Willowa II. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tutaj w drugiej połowie 2016 r., ale wiele osób już teraz kupuje mieszkania.

Autor: housemarket.pl 05 lutego 2015 11:34

– Teren budowy przekazaliśmy niedawno wykonawcy. Dzięki dosyć łagodnej zimie, pierwsze prace mogły się już rozpocząć – mówi Ewa Starownik, kierownik Działu Technicznego i Marketingu w firmie Willowa II. – W ciągu półtora roku powstanie tutaj czterokondygnacyjny budynek o podwyższonym standardzie. Będzie się składał z dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań z balkonami.

Budynek będzie pierwszym etapem osiedla Leśne Zacisze. Bezpośrednio przy nim powstaną oświetlone alejki spacerowe, trawniki z efektownymi nasadzeniami oraz nowoczesny plac zabaw.

Jedna czwarta mieszkań w inwestycji znalazła już nabywców.

– Rozpoczęliśmy właśnie podpisywanie umów z tymi osobami. Większość z nich wybrała duże mieszkania, idealne dla rodzin z dziećmi – mówi Ewa Starownik.

Tempo, w jakim sprzedają się lokale w nowej inwestycji lubelskiego dewelopera, nie powinno dziwić. – Jeśli kupujemy mieszkanie w budynku, który dopiero powstaje, mamy duży wybór metraży i rozkładów. Na późniejszych etapach, a zwłaszcza po oddaniu inwestycji do użytkowania, wybór zazwyczaj jest już niewielki. Wielu klientów zdaje sobie z tego sprawę i nie zwleka z decyzją – mówi Marcin Rogowski z biura nieruchomości HomePlace w Lublinie.

– Poza tym na wczesnym etapie realizacji inwestycji, możemy zwykle dostosować mieszkanie do naszych indywidualnych potrzeb. Na prośbę klienta deweloper może np. zmienić układ ścianek działowych i instalacji. Później, kiedy budowa jest już zakończona, takie zmiany mogą generować znaczne koszty – dodaje Marcin Rogowski.

Średnia cena mieszkań na osiedlu Leśne Zacisze to 4 900 zł/mkw. Rozkłady dostępnych lokali można obejrzeć na stronie www.willowa2.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych