PARTNER PORTALU

Lublin: ruszyła budowa nowej kamienicy

Ruszyła budowa Zamojskiej od Nowa. Budynek powstanie tuż obok Starego Miasta w Lublinie. W ofercie znajdą się mieszkania jedno- i dwupoziomowe.

Autor: HouseMarket.pl 21 września 2015 12:30

Zamojska od Nowa będzie budynkiem wielorodzinnym o trzech kondygnacjach nadziemnych i jedną podziemną, z częścią usługową na parterze. To 24 mieszkania wraz z miejscami garażowymi, pomieszczaniami gospodarczymi oraz stanowiskami dla rowerów.

Na pierwszym piętrze zaprojektowano 12 mieszkań o powierzchni od 39 mkw. do 70 mkw. Na drugim piętrze powstanie tyle samo lokali, będą to jednak lokale dwupoziomowe z antresolami o powierzchni od 69 mkw. do 125 mkw.

Budynek przy ul. Zamojskiej 8 będzie miał jedną kondygnację podziemną. Zaprojektowano tam 40 miejsc postojowych i pomieszczenia gospodarcze. W kamienicy będzie jedna winda i stanowiska do parkowania rowerów.

FD Consulting Nieruchomości, firma odpowiedzialna za sprzedaż wprowadziła nietypową prezentację inwestycji - mieszkania wydrukowane na drukarce 3D w skali 1:200. Cała konstrukcja ma zdejmowany dach i całe kondygnacje. Odwiedzając biuro sprzedaży każdy może odszukać w makiecie wybrane mieszkanie, wyjąć je i zapoznać się z jego układem.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na czwarty kwartał 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych