PARTNER PORTALU

Lublin zyska własny... Londyn. Będzie pełen mieszkań

Londyn - tak nazywa się drugi etap Osiedla Europejskiego w Lublinie. TBV właśnie rozpoczął sprzedaż mieszkań tej części inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2016 11:06

Londyn to drugi, po Rzymie, etap budowy Osiedla Europejskiego, na który składa się pięć trzypiętrowych budynków. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Prace nad całym osiedlem rozpoczęły się w pierwszym półroczu 2014 i potrwają 10 lat.

Pierwszy etap osiedla TBV - Rzym - obejmował dwa budynki na łącznie 135 mieszkań. Dwa budynki Londynu (A3a i A3b) - kolejnego etapu osiedla - to w sumie 96 mieszkań o metrażach liczących od 30 do 67 mkw. oraz sprawdzonych, funkcjonalnych rozkładach. W dwóch kolejnych budynkach A4a i A4b, które są już w sprzedaży, powstaje 80 mieszkań. Oferta dostosowana została do potrzeb zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi, znajdują się w niej mieszkania 1-, 2- ,3- i 4-pokojowe.

Na terenie osiedla powstanie strefa dla dzieci, a dla miłośników sportu - specjalna strefa z boiskiem do koszykówki i siatkówki (w dalszym etapie także boisko do piłki nożnej). W inwestycji wydzielone zostaną aleje spacerowe z ławkami oraz zielone skwery.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych