PARTNER PORTALU

Lubomira 6. Kamienica w filmowym stylu

W otoczonej parkową zielenią kamienicy przy Lubomira 6 na Pradze Południe, firma Magmillon oferuje 49 mieszkań od 23 mkw. do 105 mkw. Inwestycja utrzymana będzie w klimacie filmowym wywodzącym się z pobliskiego starego kina.

Autor: HouseMarket.pl 22 listopada 2016 15:44

Inwestycja przy ul. Lubomira 6 na warszawskim Grochowie to jedna z najbardziej oryginalnych koncepcji deweloperskich dostępnych obecnie na rynku stołecznym. Projekt składa się z dwóch części – kompleksowej renowacji istniejącego budynku z 1939 r. oraz dobudowy nowego skrzydła na przylegającej do kamienicy działce.

Kameralny budynek został zaprojektowany w stylu nawiązującym do otoczenia i historii Grochowa, gdzie znaczna część zabudowy została wzniesiona w stylu modernistycznym, dominującym w Warszawie w dwudziestoleciu międzywojennym.

Po zakończeniu inwestycji w drugim kwartale 2018 roku do dyspozycji mieszkańców będzie 49 komfortowych mieszkań o metrażach od 23 mkw. do 105 mkw., dostępnych z dwóch klatek schodowych – istniejącej w kamienicy (A) oraz w dobudowanej części (B). Obie obsłużą windy. Dodatkowymi udogodnieniami będą: parking podziemny, miejsce dla rowerów, recepcja oraz mały plac zabaw.

Firma Magmillon do współpracy przy realizacji inwestycji zaprasza wyłącznie specjalistów i wykonawców doświadczonych w pracy z obiektami takimi jak kamienica na Lubomira 6. Dla dewelopera ważne jest działanie w zgodzie z charakterem danej lokalizacji, stąd identyfikacja wizualna całej kamienicy inspirowana jest klimatem filmowym wywodzącym się z pobliskiego starego kina na ul. Podskarbińskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych