PARTNER PORTALU

Luxor Residences z darmową komórką lokatorską

Inwestycja Longbridge zawiera mieszkania w standardzie deweloperskim o powierzchni od 32 mkw. do 145 mkw. Tylko teraz, w specjalnej ofercie promocyjnej, deweloper do każdego zakupionego lokalu obiecuje komórkę lokatorską gratis.

Autor: HouseMarket.pl 27 stycznia 2016 09:14

Luxor Residences zlokalizowana jest przy ul. Wynalazek 2 w Warszawie w sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz Centrum Biznesu przy ul. Wołoskiej.

Znajdują się w niej mieszkania w standardzie deweloperskim o powierzchni od 32 mkw. do 145 mkw., każdy z miejscem parkingowym w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz możliwością zakupu komórki lokatorskiej lub schowka na rowery od 1,5 mkw. do 7 mkw.

Podstawą kompozycji architektonicznej są dwa zespoły budynków mieszkalnych, osadzonych na wspólnej płycie garażowej. Osiedle posiada dwa wjazdy od ul. Wynalazek oraz od ul. Cybernetyki usytuowane we wschodnich częściach budynków.

Ruch kołowy na osiedlu został całkowicie ograniczony. W parterach budynków zaprojektowano powierzchnie handlowo-usługowe od 52 mkw. do 85 mkw. (budynek B). Dla każdego z budynków zaprojektowano centralnie usytuowany hol wejściowy z recepcją oraz ochroną, a wnętrze budynków stanowią otwarte dziedzińce z małą architekturą zieleni.

Wnętrza mieszkań rozplanowano tak, aby lokale miały idealne nasłonecznienie, osiągnięte między innymi dzięki zastosowaniu przeszklonych balkonów i tarasów.

Budynek B ma wewnętrzne patio. W budynku A zaprojektowany został Klub Lokatora, a dla najmłodszych placyk zabaw oraz Klub Maluch w części parterowej budynku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych