PARTNER PORTALU

Ma 50 lat, jest przedsiębiorcą i spełnia marzenie o wakacyjnym apartamencie

Blisko rok temu, pod koniec czerwca 2015 r., Kristensen Group wmurowywał kamień węgielny pod drugi etap inwestycji Apartamenty Bukowa Góra w Wiśle. Dziś budowa ma już stan surowy otwarty i wkrótce zaczną się prace wykończeniowe. Wszystko wskazuje na to, że deweloper odda projekt do użytku w pierwszym kwartale 2017 r.

Autor: Housemarket.pl 02 czerwca 2016 12:36

Łącznie z I etapem inwestycji Apartamenty Bukowa Góra, w Wiśle powstanie kompleks składający się ze 119 apartamentów. – W tej chwili mamy już sprzedanych 22 lokali, a 12 jest zarezerwowanych. Największym apartamentem interesuje się kilka osób, w związku 
z tym będziemy organizować na niego licytację. W czerwcu podpiszemy rekordową liczbę umów, dopiero miesiąc się zaczął, a my już wiemy o 7 czekających nas transakcjach - mówi Jacek Twardowski, dyrektor zarządzający Kristensen Group

Od 280 tys. zł za apartament

W pięciokondygnacyjnym budynku dominować będą naturalne materiały: drewno, szkło, stal, kamień. Wielkość apartamentów dostosowana jest do indywidualnych potrzeb – począwszy od małych lokali ponad 30 mkw. do przestronnych loftów ponad 100 mkw. Ich cena waha się od 280 000 zł do 1,5 mln zł.

– Główny wykonawca (Intravi z Żywca) ma też osobistą motywację do szybkiego zakończenia budowy, gdyż sam zakupił u nas apartament i chce na nim dobrze zarabiać – śmieje się Żaneta Kaczmarzyk, kierownik biura sprzedaży Kristensen Group w Wiśle.

Kim jest właściciel Apartamentów Bukowa Góra

Średni wiek właścicieli apartamentów w Wiśle to 50 lat. Najmłodszy szczęśliwy posiadacz lokalu ma 33 lata, a najstarszy 68. Najczęściej kupują nieruchomości przedsiębiorcy, ale 
w tym gronie spotkać można również prezesów, lekarzy, a także prawnika, rolnika i polityka.

Na wakacyjny apartament najczęściej decydują się mieszkańcy Śląska. Zainwestować 
w Wisłę postanowili również cudzoziemcy – obywatel Wielkiej Brytanii i Szwecji. 3 osoby kupiły apartament, nie oglądając wcześniej nieruchomości.

Jak wynika z wewnętrznych statystyk najwięcej klientów, którzy zakupili bądź zarezerwowali apartament w Wiśle, urodziło się w lipcu. Również w lipcu 2015 r. została podpisana pierwsza umowa deweloperska z właścicielem … jeszcze wtedy dziury w ziemi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych