PARTNER PORTALU

Magmillon zaprasza inwestorów do nowego projektu apartamentowego

Magmillon, deweloper specjalizujący się w remontowaniu starych kamienic, zapowiada budowę kameralnego apartamentowca na warszawskiej Woli. – Kupiliśmy działkę i założyliśmy spółkę komandytową, do której zapraszamy inwestorów. Minimalny wkład to 100 tys. zł. – zachęca Kuba Karliński, założyciel firmy Magmillon.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2017 08:56

Najnowszy projekt firmy Magmillon nie jest starą kamienicą mieszkalną, którą deweloper wyremontuje. Kameralny czteropiętrowy apartamentowiec, z częścią usługową na parterze stanie na ul. Długosza 22 A.

– To nieduża uliczka osiedlowa na warszawskiej Woli, w okolicach ulic: Górczewskiej, Płockiej i Tyszkiewicza. Teren fajny, zielony i otoczony istniejącą zabudową mieszkalną. Mamy po sąsiedzku budynki mieszkalne i w bliskiej odległości przedszkole. Około 700 metrów dzieli przyszły apartamentowiec od budowanej stacji metra Płocka i około 750 metrów od stacji metra Młynów – opisuje Kuba Karliński, założyciel firmy Magmillon.

Zakupiona działka jest nieduża, ale znajduje się na terenie, na którym obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym Magmillon może wybudować na tym terenie ponad 1 tys. mkw. powierzchni użytkowo-mieszkalnej.

Jak zapowiada Kuba Karliński, architektura budynku będzie nawiązywać do prostej skandynawskiej stylistyki. W budynku znajdzie się 16 mieszkań o najbardziej pożądanych metrażach, między 30 mkw. a 60 mkw.

- Idealne pod wynajem. Atutem też jest lokalizacja apartamentowca u wrót nowego Mordoru, który powoli tworzy się na bliskiej Woli. Tereny niegdyś przemysłowe, na zachód od ul. Jana Pawła II, w okolicach Towarowej, Prostej czy Kasprzaka zapełniają się biurowcami. Powstaje druga linia metra. Dzięki temu pod kątem inwestycyjnym lokalizacja na Długosza świetnie się spisze – zapewnia Kuba Karliński.

Magmillon planuje zakończyć budowę w ciągu 2,5 roku. - Spółka komandytowa już jest zarejestrowana. Przyjmujemy zapisy. Minimalny wkład wynosi 100 tys. zł. To propozycja dla osób szukających ciekawych możliwości inwestowania gotówki, które dadzą lepszą stopę zwrotu niż lokata bankowa – zachęca Kuba Karliński.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych