PARTNER PORTALU

Mak-Dom przygotowuje nowe osiedle na 142 mieszkania

Mak-Dom wybuduje 142 mieszkania na osiedlu Malta Park w Poznaniu. W ofercie znajdą się mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2015 13:42

Firma Mak-Dom prowadzi przygotowania do budowy osiedla Malta Park w Poznaniu przy ul. Arcybiskupa Walentego Dymka. W ramach inwestycji powstaną tutaj cztery obiekty z łącznie 142 mieszkaniami.

Inwestycja składać się będzie z dwóch etapów; planowany termin realizacji dwóch budynków pierwszego etapu to przełom 2016 i 2017 roku, zakończenie drugiego etapu przewidziano na trzeci kwartał 2017 r.

Projekt inwestycji opracowało biuro PP Portal. W ofercie znajdą się mieszkania w różnych układach i wielkościach, od mieszkań dwupokojowych i trzypokojowych do dużych przestronnych czteropokojowych. Mieszkania na parterze posiadają dostęp do ogródków, a wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach mają loggie lub balkony. Dodatkowo na ostatnim piętrze projekt przewiduje  lokale z obszernymi tarasami. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce postojowe zlokalizowane w hali garażowej lub naziemne miejsce parkingowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych