PARTNER PORTALU

Mała Praga czeka na pierwszych mieszkańców

Budynek pierwszego etapu osiedla Mała Praga otrzymał pozwolenie na użytkowanie. W ramach tej części inwestycji grupa LC Corp wybudowała 125 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 17 czerwca 2016 13:52

Osiedle Mała Praga jest zlokalizowane w dzielnicy Grochów, w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, zaledwie sześć kilometrów od warszawskiej Rotundy. Tworzyć je będzie zespół siedmiu pięciopiętrowych budynków z miejscowymi obniżeniami do czterech pięter. Łącznie powstanie 750 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach.

W ofercie są kompaktowe, ale funkcjonalne kawalerki oraz większe, kilkupokojowe mieszkania. Można wybierać spośród lokali o powierzchni od 28 do 90 mkw.

Części wspólne zaprojektowano tak, aby stanowiły miejsce spotkań i rekreacji. Z myślą o najmłodszych przewidziano plac zabaw. Dla zmotoryzowanych są miejsca parkingowe w garażu podziemnym, dla cyklistów schowek na rowery.

W budynku znajdują się także komórki lokatorskie. Osiedle Mała Praga jest zamknięte i posiada kontrolę dostępu, dzięki czemu mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Na parterze, od strony ul. Chrzanowskiego i Przeworskiej, działać będą lokale usługowe.

Obecnie LC Corp prowadzi sprzedaż mieszkań w drugim etapie. Inwestycja jest w trakcie realizacji. Planowany termin jej zakończenia to drugi kwartał 2017 r. Deweloper uruchomił także przedsprzedaż trzeciego etapu. Planuje go zakończyć w pierwszym kwartale 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych