PARTNER PORTALU

Mała Praga wypromuje polskie materiały budowlane?

Czy da się wykończyć mieszkanie wyłącznie przy użyciu polskich produktów? Klienci LC Corp, którzy kupili mieszkanie na osiedlu Mała Praga w Warszawie, postanowili to sprawdzić. Swój projekt opisują na blogu M3 Made in Poland.

Autor: HouseMarket.pl 30 czerwca 2016 11:02

Decyzja była podyktowana chęcią wsparcia i wypromowania polskich producentów. Na blogu młode małżeństwo prezentuje kolejne odkrycia polskich marek i wybory zakupowe do swojego mieszkania. Co ważne, pod uwagę brana jest zarówno lokalizacja, jak i struktura własnościowa zakładów, w których powstają poszczególne produkty.

– Cieszymy się, że pierwszy, kluczowy wybór padł na naszą inwestycję. Jako polski deweloper szczerze kibicujemy temu projektowi i mamy nadzieję, że uda się go zrealizować na bazie krajowych produktów od a do z – mówi Tomasz Kaleta, dyrektor ds. sprzedaży LC Corp.

W ofercie LC Corp na osiedlu Mała Praga, obok funkcjonalnych, kompaktowych kawalerek o metrażu 25 mkw., są mieszkania od dwupokojowych do trzypokojowych, których powierzchnia sięga nawet 84 mkw. Rozpoczęcie prac budowlanych zostało zaplanowane na trzeci kwartał 2016 roku.

Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 6200 zł. Osiedle Mała Praga jest położone przy ul. Chrzanowskiego, w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, zaledwie sześć kilometrów od warszawskiej Rotundy.

Inwestycję tworzyć będzie zespół siedmiu pięciopiętrowych budynków z miejscowymi obniżeniami do czterech pięter. Łącznie na osiedlu powstanie 750 mieszkań.

Części wspólne zaprojektowano tak, aby stanowiły miejsce spotkań i rekreacji. Z myślą o najmłodszych przewidziano plac zabaw. Dla zmotoryzowanych są miejsca parkingowe w garażu podziemnym, dla cyklistów schowek na rowery. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie. Osiedle Mała Praga będzie zamknięte z kontrolą dostępu. Na parterze, od strony ul. Chrzanowskiego i Przeworskiej przewidziano lokale usługowe.

Obecnie LC Corp prowadzi sprzedaż mieszkań w drugim etapie. Inwestycja jest w trakcie realizacji. Planowany termin zakończenia to drugi kwartał 2017 r. Budowa trzeciego etapu ma się zakończyć w pierwszym kwartale 2018 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych