PARTNER PORTALU

Manhattan Place czeka na pofalowaną elewację

Dziewięciokondygnacyjny budynek mieści mieszkania o powierzchni od 25 mkw. do 100 mkw. Wyróżnia go pofalowana elewacja z kamienia naturalnego, szkła i fornirów. Właśnie trwa jej montaż. Oto najnowsze zdjęcia z budowy.

Autor: HouseMarket.pl 23 grudnia 2015 09:22

Apartamentowiec powstaje u zbiegu ul. Puławskiej i Al. Wilanowskiej w Warszawie. Będzie to dziewięciokondygnacyjny budynek mieszkalny z częścią biurowo-handlowo-usługową o powierzchni całkowitej 22 tys. mkw. i kubaturze 47 tys. m sześć.

Parter przeznaczono na działalność usługową. Na pierwszym piętrze powstaną biura, a na kondygnacjach od trzeciej do dziewiątej - mieszkania o powierzchni od 25 mkw. do 100 mkw. W lokalach zaprojektowano duże tarasy i okna o wysokości 240 cm z pięciokomorowym systemem zapewniającym świetną izolację termiczną.

W podziemiach powstaje trzypoziomowy parking. Budynek wyróżniać się będzie specyficzną, pofalowaną elewacją. Tworzyć ją będzie okładzina z kamienia naturalnego, elementów szklanych i fornirów. Inwestorem jest 5th Avenue Holding, a autorem projektu - JiM studio.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych