PARTNER PORTALU

Margo Deweloper kusi promocją w Willi Syrena

Dla nowych klientów Margo Deweloper przygotował specjalny bonus – montaż w mieszkaniu termostatu grzewczego, który m.in. pozwala obniżyć zużycie energii do 23 proc. Oferta ważna jest tylko do końca marca.

Autor: HouseMarket.pl 11 marca 2016 16:33

Dla klientów, którzy do końca marca kupią mieszkanie w Willi Syrena, Margo Deweloper przygotował ofertę promocyjną. Przewiduje ona m.in. montaż w mieszkaniach termostatów grzewczych LIVING ECO, które pozwalają: obniżyć zużycie energii do 23 proc., w łatwy sposób sterować i programować temperaturę oraz kontrolować koszty ogrzewania.

Pięciopiętrowy apartamentowiec stoi przy ul. Grobla Św. Jerzego, w miejscu dawnego kina Syrena w Elblągu. W budynku mieszczą się 44 mieszkania - od dwupokojowych do czteropokojowych. Na parterze przewidziano cztery lokale usługowe przystosowane do prowadzenia wielofunkcyjnej działalności min. aptek, placówek bankowych, gabinetów medycznych, salonów kosmetycznych. Obiekt graniczy z parkingami na około 40 samochodów.

W budynku zaprojektowano dwie windy, które kursują między podziemną halą garażową a ostatnią kondygnacją. Mieszkania mają duże przeszklenia i tarasy z widokiem na historyczną zabudowę Elbląga. Teren inwestycji jest częściowo ogrodzony, z tyłu budynku od strony dziedzińca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych