PARTNER PORTALU

Marina Apartamenty czeka na mieszkańców

Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla trzeciego etapu inwestycji Atal Marina Apartamenty na warszawskiej Białołęce. Osiedle znajduje się przy ulicy Krzyżówki, tuż obok Kanału Żerańskiego.

Autor: housemarket.pl 08 marca 2018 12:35

Kompleks mieszkaniowy Atal Marina Apartamenty docelowo składać się będzie z czterech etapów. W trzeciej części inwestycji powstały trzy budynki o sześciu i siedmiu kondygnacjach. Przyszli mieszkańcy wybierali spośród lokali o zróżnicowanych metrażach i układach – od kawalerek aż do 4-pokojowych apartamentów. Mieszkania są wyposażone w balkon, taras lub prywatny przydomowy ogródek. W Atal Marina Apartamenty III zaprojektowano także 14 lokali usługowych o metrażach od 29,43 do 61,67 mkw. W kondygnacji podziemnej i na parterze powstało 337 miejsc postojowych dla samochodów i 25 dla motocykli.

- Osiedle Atal Marina Apartamenty od wejścia do sprzedaży cieszy się dużym zainteresowaniem wśród szukających mieszkania w Warszawie. W pierwszym etapie projektu wszystkie mieszkania szybko znalazły swoich nabywców. W drugim etapie inwestycji na lokatorów czeka już tylko 13 z 219 mieszkań, a w trzecim etapie zostało zaledwie 15 z 254 lokali. W sprzedaży jest także IV etap inwestycji, gdzie wolnych jest 26 mieszkań i 4 lokale usługowe - mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal. 

W czwartym etapie inwestycji powstają cztery budynki – trzy z nich o układzie kaskadowym będą nawiązywać do poprzednich etapów, ostatni z budynków będzie jednokondygnacyjny. Zaprojektowano w nich 132 mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 33,55 do 112,49 mkw pozwalającej na dowolną aranżacje przestrzeni. 

Marina Apartamenty III charakteryzuje się nowoczesnym stylem. Szare ściany elewacji komponują się z posadzkami tarasów w kolorze drewna. Lekkości obiektom nadają balustrady w ciemnoszarej tonacji. Nowoczesny projekt architektoniczny sprawia, że osiedle jest funkcjonalne. Usytuowanie budynków dłuższymi bokami w kierunku wschodnim i zachodnim, zapewnia maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Przestrzeń na terenie osiedla została zaaranżowana na zielone dziedzińce, powstał tu również plac zabaw. Wszystkie budynki są wyposażone w cichobieżne windy. Inwestycja jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych