PARTNER PORTALU

Marina Apartamenty kuszą turystów i inwestorów

Inwestycja firmy Inwest-Hel – Marina Apartamenty powstaje w Kątach Rybackich, miejscowości nad Morzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym. Przystań jachtowa, szerokie, piaszczyste plaże otulone parkiem krajobrazowym kuszą turystów i chcących zainwestować w apartament na wynajem.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2016 12:09

W ofercie Inwest-Hel są apartamenty o powierzchni od 26 do 55 mkw. charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia pod klucz, dopasowanym zarówno do potrzeb właścicieli, jak i wymogów związanych z ich ewentualnym powierzeniem operatorowi pod wynajem.

 

 Apartamenty na wynajem

Apartamenty Marina mogą być nie tylko drugim domem nad morzem, ale również dobrą inwestycją, który przynosi wysokie zyski. W skład kompleksu wchodzą trzy budynki apartamentowe. Lokale na parterze posiadają ogródki, a te na wyższych kondygnacjach mają widok na Mierzeję Wiślaną i zmodernizowaną przystań jachtową.

Realizacja inwestycji została podzielona na trzy etapy. Pierwszy – budynek E został zakończony. Powstało w nim 47 apartamentów wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Wszystkie lokale zostały już sprzedane.

Etap drugi – budynek C również został zakończony. Mieści się w nim 20 apartamentów zlokalizowanych na pierwszym i drugim piętrze oraz infrastruktura towarzysząca na parterze: restauracja, bar, Kids Club, centrum fitness i gabinety odnowy biologicznej. Obecnie trwa wykańczanie budynku. W etapie trzecim powstał budynek D mieszczący 78 apartamentów. Trwa ich wykańczanie i wyposażanie oraz sprzedaż.

Teren kompleksu jest pięknie zagospodarowany, ogrodzony, całodobowo monitorowany oraz chroniony. Ponadto w każdym budynku znajdują się cichobieżne windy i domofony. Z myślą o najmłodszych deweloper zaprojektował m.in. duży i bezpieczny plac zabaw w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Apartamenty zarabiają od pierwszych dni

Marina to bezpieczna inwestycja w doskonale zlokalizowaną nieruchomość, której wartość będzie rosła z upływem czasu. Apartamenty mogą zarabiać od pierwszych dni ich posiadania poprzez powierzenie ich operatorowi w zarządzanie.

Udział w systemie, czyli zakupu dla czerpania korzyści z wynajmu jest opcjonalny. Operator nie pobiera żadnych stałych opłat z tytułu zarządzania lokalem, a jedynym kosztem dla właściciela lokalu jest podział zysków uzyskiwanych z wynajmu lokalu z operatorem w proporcji 70/30 proc.

Apartamenty z dobrą lokalizacją

Kąty Rybackie są dobrze skomunikowane z większymi miastami Polski. Łatwy jest dostęp do ważniejszych dróg krajowych. m.in. do trasy nr 22 Elbląg – Kaliningrad oraz drogi nr 7 Gdańsk – Warszawa. Lokalizacja gwarantuje również dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, gdzie rozchodzą się drogi w kierunkach: autostrady A1 na południe oraz trasy nr 6 na zachód w stronę Szczecina. Dzięki przeprawom promowym z Trójmiasta można szybko dopłynąć do szwedzkich miast: Sztokholmu i Karlskrony.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych