PARTNER PORTALU

Mark-Bud buduje w Białymstoku Bocianie Gniazdo

Realizowane przez podlaskiego dewelopera Mark-Bud Bocianie Gniazdo to kameralny zespół mieszkaniowy, usytuowany w centrum Białegostoku. Pierwszy etap inwestycji, obejmujący 58 mieszkań w skrzydle zachodnim budynku, zostanie oddany do użytkowania w listopadzie 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 05 kwietnia 2017 15:08

Mark-Bud rozpoczął budowę Bocianiego Gniazda w październiku 2016 r. Rozpoczęto wtedy grodzenie działki przy Al. Solidarności oraz przygotowano plac na potrzeby przyszłych robót. Dwa dni później prowadzono już wykopy pod budynek. Prace trwały przez całą zimę i wraz z początkiem roku 2017 r. wykonano stropy nad kondygnacją podziemną. Inwestycja zaczęła wznosić się ponad poziom gruntu.

W lutym stanęły wszystkie ściany nośne na parterze pierwszego etapu inwestycji. Stropy nad pierwszą i drugą klatką schodową wykonano w 50 proc.

Pięciokondygnacyjna budowla, wzniesiona na planie podkowy, otacza zielony teren rekreacyjny, zaopatrzony w plac zabaw oraz zewnętrzne urządzenia gimnastyczne, co tworzy zaciszny azyl, wolny od miejskiego gwaru. W ofercie pierwszego etapu znajdą się mieszkania od dwupokojowych do trzypokojowych o metrażu od 38,52 mkw. do 71,22 mkw.

Pod budynkiem znajduje się parking podziemny, przystosowany do potrzeb posiadaczy aut o napędzie LPG. Dodatkową przestrzeń zapewniają mieszkańcom wózkownie-rowerownie znajdujące się na parterze każdej klatki schodowej oraz indywidualne komórki. Poruszanie się między kondygnacjami ułatwiają nowoczesne windy, zaprojektowane z myślą o komforcie osób niepełnosprawnych.

Położenie inwestycji przy Alei Solidarności gwarantuje dogodną komunikację w obrębie miasta, jak również poza nie, dzięki bliskości dworca PKP i PKS. W okolicy nie brakuje obiektów świadczących usługi codziennej potrzeby, takich jak sklepy czy szkoły.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych