PARTNER PORTALU

Marvipol i F.B.I Tasbud wybudują rezydencję

Spółka celowa Marvipol zawarła z F.B.I. Tasbud umowę o generalne wykonawstwo inwestycji Cascade Residence na stołecznym Mokotowie. Zgodnie z opiewającą na blisko 18 mln zł umową budowa inwestycji ma rozpocząć się w styczniu 2018 r., a zakończenie prac budowlanych ma nastąpić w maju 2019 r.

Autor: housemarket.pl 21 grudnia 2017 14:54

W ramach inwestycji przy ul. Modzelewskiego powstać mają 44 lokale mieszkalne i usługowe z blisko 4 tys. mkw powierzchni użytkowej. Projekt został wprowadzony do sprzedaży w połowie listopada br. i już cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

- Cascade Residence to projekt adresowany do szczególnie wymagających klientów. Wybór F.B.I. Tasbud na Generalnego Wykonawcę projektu gwarantuje klientom Marvipol, stawiającym na nasze inwestycje również ze względu na ich wysoką jakość i ponadczasową solidność wykonania, satysfakcję z zakupu lokalu w mokotowskiej inwestycji - wskazuje Mariusz Poławski, członek zarządu i dyrektor operacyjny Marvipol Development.

W 2018 r. Marvipol Development może rozpocząć budowę nawet 12 inwestycji z ponad 122 tys. m2 powierzchni użytkowej, zlokalizowanych w Warszawie i Gdańsku. Celem giełdowego dewelopera jest wzrost skali działalności w segmencie mieszkaniowym do poziomu 1 tys. mieszkań sprzedawanych rocznie. Marvipol Development ma ambicję, by w 2018 r. wydatnie przybliżyć się co osiągnięcia tego celu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych