PARTNER PORTALU

Marvipol negocjuje zakup działki na ponad 1000 mieszkań

Marvipol inwestuje w magazyny, ale nie ucierpi na tym segment mieszkaniowy - zapewnia Łukasz Sekuła, dyrektor finansowy dewelopera. Grupa negocjuje zakup nieruchomości pozwalających na wybudowanie ponad 1 tys. mieszkań.

Autor: PAP 23 lipca 2015 23:14

Deweloper wspólnie z Panattoni Europe zawiążą spółkę dla realizacji dwóch inwestycji magazynowych w rejonie Warszawy. Łukasz Sekuła, dyrektor finansowy Marvipolu, poinformował, że nowa inwestycja nie wpłynie na plany spółki w segmencie mieszkaniowym.

- Partnerstwo z Panattoni nie wpłynie na nasze plany w segmencie mieszkaniowym - niezmiennie aktywnie poszukujemy działek w tym segmencie. Oprócz działki koło Kanału Żerańskiego negocjujemy zakup nieruchomości pozwalających na wybudowanie ponad 1 tys. mieszkań - powiedział Sekuła.

Marvipol zapowiadał wcześniej, że budżet na zakupy gruntów na 2015 r. wynosi co najmniej 60 mln zł. Na początku lipca spółka poinformowała o planach kupna działek na warszawskiej Białołęce za łącznie 25 mln zł, gdzie chce wybudować ok. 1 tys. mieszkań.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych