PARTNER PORTALU

Marvipol skupuje ziemię pod mieszkania

Marvipol nabył za 25 mln zł nieruchomości zlokalizowane w sąsiedztwie Kanału Żerańskiego na tzw. bliskiej Białołęce o łącznej powierzchni 5,27 ha. Sfinalizował też umowę przedwstępną na zakup działki na Bemowie.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2015 14:14

Grupa Marvipol jest jednym z trzech największych warszawskich deweloperów. Od początku swojej działalności zrealizowała 20 projektów mieszkaniowych i komercyjnych, z ponad 230 tys. mkw. powierzchni użytkowej mieszkalnej i usługowej.

Obecnie komercjalizuje sześć projektów mieszkaniowych, w tym ukończone: Apartamenty Mokotów Park, ART Eco, Bielany Residence, Hill Park Apartments, Osiedle Zielona Italia oraz będący w realizacji Central Park Ursynów. Ostatni etap CPU1A został oddany do użytkowania na początku IV kw. 2015 r. Etap CPU1B zostanie oddany do użytkowania pod koniec pierwszej połowy 2016 r. We wrześniu grupa rozpoczęła komercjalizację etapu CPU2A (nazwa handlowa: Lake Park Apartments).

W 2015 r. grupa zintensyfikowała działania mające na celu pozyskanie nieruchomości pod nowe projekty mieszkaniowe. W rezultacie w lipcu Marvipol nabył za 25 mln zł, nieruchomości zlokalizowane w sąsiedztwie Kanału Żerańskiego na tzw. bliskiej Białołęce o łącznej powierzchni 5,27 ha. Na zakupionej działce deweloper planuje wybudować blisko tysiąc mieszkań. Rozpoczęcie sprzedaży lokali w tej inwestycji planowane jest na I połowę 2016 r.

Ponadto w trzecim kwartale sfinalizowana została umowa przedwstępna na zakup działki zlokalizowanej w dzielnicy Bemowo, której potencjał Marvipol szacuje na 4,5 tys. PUM.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych