PARTNER PORTALU

Marvipol z kolejną inwestycją z segmentu premium

Przy ul. Modzelewskiego w Warszawie powstanie 39 apartamentów o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 3,6 tys. mkw. Budowa budynku ma rozpocząć się na przełomie 2017 i 2018 roku, a jej zakończenie planowane jest na połowę 2019 roku.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2017 14:46

- Cascade Residence to projekt adresowany do klientów doceniających wartość wysokiej jakości architektury i wykończenia, chcących mieszkać blisko serca Warszawy i równocześnie szukających ucieczki od codziennego wielkomiejskiego zgiełku - mówi Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipol i dyrektor zarządzający segmentu deweloperskiego Grupy Marvipol.

- Dzięki ustronnej lokalizacji i dogodnemu skomunikowaniu mieszkańcy inwestycji będą mogli cieszyć się spokojem w domowym zaciszu, nie rezygnując z życia w sąsiedztwie centrum stolicy. Projektując apartamenty w Cascade Residence zadbaliśmy o to, by każdemu z nich nadać indywidualny charakter. Zgodnie z najwyższymi standardami Marvipol zadbaliśmy o to, by budynek wyróżniał się nie tylko pięknem i jakością wykończenia elewacji, ale by również jego części wspólne stały się, dzięki stylowemu wykończeniu, wizytówką budynku. Z myślą o mieszkańcach stworzyliśmy z tyłu budynku prywatny ogród – zieloną enklawę, w której zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli, w komfortowych warunkach, spędzać wolny czas – dodaje Mariusz Poławski.

Cascade Residence powstaje w drugiej linii zabudowy od pobliskiej ulicy Woronicza. Bliskość ulic Woronicza i Alei Niepodległości oraz stacji metra Wierzbno (5 min. piechotą) gwarantuje dogodny dojazd do każdego zakątka Warszawy.

Stylowa architektura, wykończona piaskowcem elewacja, panoramiczne przesuwne okna wykonane z drewna czy przestronne tarasy to tylko niektóre zalety inwestycji. Ważnym atutem inwestycji jest prywatne zielone patio, z kaskadową fontanną, ławkami w cieniu pergoli.

Cascade Residence to kolejna z planowanych do wprowadzenia do sprzedaży na przestrzeni kilku miesięcy inwestycji Marvipol z segmentu premium. W najbliższym czasie do sprzedaży trafią apartamenty z inwestycji przy ul. Topiel na warszawskim Powiślu.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, coraz częściej szukającym wyjątkowych mieszkań w prestiżowych lokalizacjach. Mamy bogate doświadczenie w realizacji projektów adresowanych do najbardziej wymagających klientów, chcemy, by projekty ze średniej i wyższej półki w kolejnych latach stanowiły znaczącą część naszej oferty – informuje Mariusz Poławski.

Grupę Marvipol tworzą dziś spółki działające w dwóch oddzielnych segmentach – deweloperskim (mieszkaniowym i magazynowym) oraz motoryzacyjnym. Proces podziału Grupy na dwa niezależne od siebie giełdowe, jednolite biznesowo podmioty jest bliski zakończenia. 7 listopada Komisja Nadzoru Finansowego zaakceptowała prospekt emisyjny Marvipol Development, otwierając drogę do finalizacji planu podziału.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych