PARTNER PORTALU

Matexi i CFE będą dalej wspólnie budować

Matexi Polska podpisało umowę dotyczącą kontynuacji współpracy przy realizacji drugiego etapu osiedla Kolska od Nowa z CFE Polska. Obie firmy należą do grup o belgijskich korzeniach.

Autor: Housemarket.pl 23 października 2015 16:11

13 października 2015 roku w Ambasadzie Królestwa Belgii, przy okazji wizyty Państwowej belgijskiej pary królewskiej, Matexi Polska podpisało umowę dotyczącą kontynuacji współpracy przy realizacji drugiego etapu osiedla Kolska od Nowa z CFE Polska. Obie firmy należące do grup o belgijskich korzeniach współpracują z sukcesem od początku realizacji osiedla Kolska od Nowa zaplanowanego sumie na blisko 600 lokali. W trakcie uroczystości grupę Matexi reprezentował Gaëtan Hannecart, CEO grupy Matexi oraz Mirosław Bednarek, prezes Matexi Polska. Ze strony grupy CFE umowę parafował Bruno Lambrecht, dyrektor generalny CFE Polska oraz Renaud Bentegeant, CEO grupy CFE w Belgii.

Wartość kontraktu wynosi niespełna 21 milionów złotych. W ramach prac obejmujących realizację drugiego etapu osiedla Kolska od Nowa powstanie 126 mieszkań o powierzchni od 33 do 108 mkw. Powstający budynek zostanie wpisany w przestrzeń już gotowego, półhektarowego, prywatnego parku, a cały zespół budynków łączyć się będzie ze sobą eleganckimi, przestronnymi dziedzińcami. Aktualnie Matexi Polska we współpracy z CFE Polska prowadzi ostatnie prace kończąc realizację pierwszego etapu budowy, w ramach którego powstało 170 mieszkań.

Autorem projektu Kolska od Nowa jest warszawska pracownia MKC. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Deweloperzy zadbali też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu, jak np.: pokrycie parku dostępem do sieci wi-fi, przestrzenie rekreacyjne na terenie czy idealne na wieczorny jogging lub spacer monitorowane, oświetlone alejki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych