PARTNER PORTALU

Matexi Polska rozpoczyna budowę Apartamentów Marymont

Spółka Matexi Polska rozpoczęła prace budowlane związane z realizacją inwestycji Apartamenty Marymont, zlokalizowanej na działce u zbiegu ulic: Lektykarskiej i Smoleńskiego w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 08 lutego 2016 16:04

Do oferty dewelopera jeszcze w pierwszym kwartale trafi 94 lokali o powierzchniach pomiędzy 48 mkw. a 117 mkw. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji jest firma Łucz-Bud.

Apartamenty Marymont to osiedle zaprojektowane przez warszawską pracownię MKC. Składać się będzie z kameralnych budynków utrzymanych w charakterze tzw. willi miejskich. W każdej z nich znajdzie się od sześciu do ośmiu mieszkań.

Ideą przyświecającą projektantom było stworzenie wyjątkowej przestrzeni łączącej parkową zieleń z poczuciem bezpieczeństwa i prywatnością, stanowiącej jednocześnie spójną urbanistycznie kompozycję z willową zabudową i przestrzeniami kameralnych uliczek okolicy. Cel ten został osiągnięty poprzez połączenie prostych nowoczesnych brył na bazie kwadratu tworzących bardzo elegancką fasadę z użyciem dużych paneli o strukturze drewna oraz bardzo awangardowo zaprojektowanymi loggiami.

 Całość wraz z parkową zielenią i dziedzińcami poszczególnych budynków tworzyć będzie spójną, wyjątkową przestrzeń wpisującą się w klimat sąsiedniego Żoliborza. Wszystkie budynki wyposażone będą w podziemny parking oraz komórki lokatorskie.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej unikalna lokalizacja w sąsiedztwie zieleni wkomponowanej w labirynt przyjaznych, kameralnych uliczek, tuż za przedłużeniem ul. Mickiewicza, będącej główną arterią historycznego Żoliborza.

Inwestycja Apartamenty Marymont adresowana jest do klientów ceniących wysublimowaną architekturę, elegancję i kameralne sąsiedztwo, a jednocześnie bliskość wielkomiejskich udogodnień i aktywnego, miejskiego stylu życia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych