PARTNER PORTALU

Matexi wybrało architekta dla Omulewskiej 26

Spółka Matexi Polska wybrała architekta dla swojej najnowszej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Omulewskiej 26 w Warszawie. Na działce o powierzchni 1,2 hektara powstanie nowoczesne, etapowane osiedle obejmujące ponad 400 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Autor: HouseMarket.pl 22 maja 2017 11:44

W przygotowaniu projektu Matexi postawiła na współpracę z renomowanym, warszawskim studiem architektonicznym MKC. To kontynuacja dobrze układającego się partnerstwa, którego owocem są znakomicie przyjęte przez klientów projekty Apartamenty Marymont oraz Kolska od Nowa.

Przygotowanie inwestycji w tym tandemie to zapowiedź eleganckiej i funkcjonalnej architektury skierowanej do młodych, wymagających klientów przywiązujących dużą wagę do estetyki budynku i spójności koncepcji architektonicznej. Projekt konkursowy zakłada wybudowanie kompleksu ośmiopiętrowych budynków o lekkiej, nowoczesnej architekturze wyróżniającej się elegancką, ciemną fasadą kontrastującą z siatką białych, klasycznych balkonów.

Deweloper nie ukrywa, że bardzo istotną rolę w wyborze koncepcji zabudowy odegrały wcześniejsze doświadczenia zdobyte przy realizacji inwestycji Kolska od Nowa, ponieważ planuje dotrzeć z projektem do podobnej grupy celowej nabywców, z tym że zainteresowanej atrakcyjnym osiedlem po drugiej stronie Wisły.

Lokalizacja przy Omulewskiej, zaledwie kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna to gwarancja znakomitej komunikacji z centrum miasta i pełnego dostępu do bardzo szybko rozrastającej się infrastruktury tej części Warszawy, nie do przeceniania jest także nieodległe sąsiedztwo kultowej Saskiej Kępy i wielu atrakcji życia kulturalnego, które w ostatnich latach przyczyniły się do rozwoju prawobrzeżnej Warszawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych