PARTNER PORTALU

Metropoint: wielkomiejski styl na warszawskiej Woli

Modna lokalizacja i modernistyczna architektura to wyróżniki nowej inwestycji Metropoint, która powstaje na warszawskiej Woli. Inwestor Asbud Group zapowiada zakończenie projektu na I kwartał 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 03 lipca 2017 15:01

Metropoint to dwa dwunastopiętrowe budynki o modernistycznej architekturze, autorstwa warszawskiej pracowni FS&P Arcus. W pierwszym z nich znajdzie się 97, w drugim zaś 234 apartamenty. Metraże zaczynają się od 33 mkw. w przypadku kawalerek, aż do 129 mkw. w przypadku lokali 4-pokojowych. Na parterze zarezerwowano miejsce na lokale usługowe, które ożywią nową pierzeję ulicy Karolkowej.

Miejsce, gdzie powstaje Metropoint to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych części dzielnicy Wola. Jednym z atutów miejsca jest przede wszystkim doskonała komunikacja. Do stacji metra Rondo Daszyńskiego jest stąd zaledwie 2 min. spacerem. Osoby decydujące się zamieszkać w Metropoint mogą liczyć na to, że znajdą tu kawałek prawdziwego miasta, gdzie zaspokoić można wszystkie swoje potrzeby. Niedawno powstały tu - i wciąż się rozbudowują - nowe pierzeje ulic, przy których działają liczne sklepy, showroomy, restauracje i punkty usługowe, tj. kluby fitness czy salony kosmetyczne. 

Z uwagi na swoją lokalizację i bogatą infrastrukturę dzielnicy, Metropoint może być atrakcyjną propozycją dla osób z dziećmi, które – nie chcąc tracić czasu na dojazdy spod Warszawy – myślą o ponownym zamieszkaniu w mieście. Dlatego w ofercie znalazło się dużo mieszkań 2 i 3-pokojowych, projektowanych z myślą o zaspokojeniu potrzeb młodych rodzin.

Dopełnieniem oferty mieszkaniowej Metropoint będzie strefa wypoczynku w postaci zielonego patio z pergolami, ławkami i częścią piknikową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych