PARTNER PORTALU

Miasto Moje: Ronson rusza ze sprzedażą największego osiedla

Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań na osiedlu Miasto Moje zlokalizowanego przy ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce. Jest to największa inwestycja w historii spółki, w ramach której docelowo powstanie ok. 1500 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 12 lipca 2016 12:23

W pierwszym etapie osiedla znajdą się 233 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 100 mkw. i wszystkie kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych. Cena dla nabywców pierwszych 55 mieszkań zaczyna się od 5500 zł za mkw.

– Inwestycja Miasto Moje otwiera nowy rozdział naszej działalności. Po raz pierwszy budujemy po prawej stronie Wisły i podejmujemy się realizacji projektu o tak znaczących rozmiarach. Właśnie w ten sposób realizujemy strategię, która zakłada sukcesywne zwiększanie skali naszej działalności. Dla pierwszych klientów osiedla Miasto Moje przygotowaliśmy specjalną ofertę: wysoka jakość i szczególna dbałość o detale, które są wyznacznikiem naszych projektów, są teraz dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie od 5500 zł za mkw. – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Dobre połączenie nowej inwestycji z centrum Warszawy zapewni m.in. położony w pobliżu przystanek kolejki miejskiej Warszawa Żerań. W ramach osiedla Miasto Moje powstanie specjalnie zaprojektowany Pasaż Wisła, na który złożą się cztery zatoki: zabawy, kultury, aktywności i relaksu. Każda z czterech zatok będzie skupiać nowoczesną infrastrukturę, która ma stanowić kompleksową odpowiedź na potrzeby mieszkańców Białołęki.

– Chcemy, żeby Miasto Moje było samowystarczalnym miejscem na mapie Warszawy, dlatego do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddamy nowoczesny Pasaż Wisła, w ramach którego powstanie m.in. plac miejski, plac gier, pasaż handlowy, plenerowa siłownia, a także osiedlowy amfiteatr. W ten sposób chcemy stworzyć inwestycję sprzyjającą budowaniu relacji, która nada Białołęce nowoczesny charakter – dodaje Gutowski.

Rozpoczęcie budowy pierwszego etapu osiedla Miasto Moje zaplanowano na sierpień br., a jej zakończenie na koniec 2017 r. Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów osiedla jest Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Archiplan.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych