PARTNER PORTALU

Miasto Wola. Piąta faza już w sprzedaży

Grupa Waryński i Dantex rozpoczęły sprzedaż kolejnej fazy inwestycji Miasto Wola, realizowanej przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W ramach piątego etapu powstaną dwa siedmiokondygnacyjne budynki (H i I), w których znajdzie się 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 76 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 10:54

Dodatkowo, w tym etapie Miasta Wola zaplanowano także pięć lokali usługowych oraz 158 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziano na drugi kwartał 2017 r.

Unikatowy, miejski układ

Miasto Wola to nowoczesne osiedle zlokalizowane na warszawskich Odolanach, które zapewnia mieszkańcom prywatność, spokój i bezpieczeństwo, a także oferuje dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji i wysokiej jakości wykończenia budynków, osiedle Miasto Wola wyróżniają również unikatowy, miejski układ przestrzenny oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców.

Wszystkie lokale realizowane w ramach projektu będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. Ponadto, budynki zostaną wyposażone m.in. w monitoring, recepcję oraz miejsca parkingowe, zarówno dla samochodów, jak i te dla rowerzystów.

– Miasto Wola to zdecydowanie więcej niż tradycyjne osiedle mieszkaniowe. Na terenach, które przez lata kojarzone były wyłącznie z działalnością przemysłową, wspólnie z naszym partnerem, realizujemy koncepcję osiedla, oferującego nie tylko komfortowe warunki do zamieszkania, lecz także spędzania wolnego czasu i rekreacji. Sprzyja temu m.in. unikalny miejski charakter projektu, którego istotnym elementem są zaaranżowane na osiedlu wewnętrzne uliczki. Dotychczasowe wyniki sprzedaży oraz utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie klientów pokazują, że z naszą koncepcją trafiliśmy w gusta osób poszukujących mieszkania właśnie w tym rejonie Warszawy. Jesteśmy przekonani, że również piąta faza Miasta Wola spotka się z bardzo optymistycznym przyjęciem – powiedział Mirosław Łoziński, prezes zarządu Waryński Grupa Holdingowa.

Dwa kaskadowe budynki

Piąta faza inwestycji obejmuje realizację dwóch kaskadowych budynków, z których jeden został zaprojektowany na planie litery L (budynek H), a drugi na planie litery U (budynek I). Dzięki przemyślanemu układowi architektonicznemu, pomiędzy obiektami powstanie wewnętrzny plac z zieloną strefą rekreacyjną i licznymi elementami małej architektury – m.in. miejskimi meblami w postaci kubików.

W siedmiokondygnacyjnych budynkach, znajdzie się łącznie 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 74 mkw. W ofercie tej fazy Miasta Wola nie zabraknie funkcjonalnych kawalerek, mieszkań dwupokojowych oraz najczęściej poszukiwanych lokali trzypokojowych i czteropokojowych. Ponadto, na ostatnich kondygnacjach obu budynków, poprzez wykorzystanie motywu kaskadowości, zaprojektowano przestronne tarasy, stanowiące element dodatkowo wzbogacający ofertę największych z mieszkań. Ceny za mkw. lokali w piątej fazie Miasta Wola rozpoczynają się od 6737 zł brutto.

Najpopularniejsze metraże

– Duże zainteresowanie inwestycją Miasto Wola, potwierdza, że obrany przez nas kierunek jest właściwy, a przygotowywane przez nas lokale spełniają oczekiwania osób, które właśnie z warszawską Wolą wiążą swoją przyszłość. Analiza zgromadzonych danych sprzedażowych i opinii klientów, pozwoliła nam na określenie, jakiego typu mieszkania są obecnie najbardziej pożądane. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas rozkłady mieszkań spełnią oczekiwania przyszłych lokatorów, a szerokie możliwości aranżacyjne, które gwarantują nasze lokale, umożliwią im przygotowanie swojego wymarzonego M – dodaje Marek Roefler, prezes zarządu spółki Dantex.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych