PARTNER PORTALU

Miasto Wola z trzecim etapem w sprzedaży

Grupa Waryński i Dantex rozpoczęły sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Miasto Wola, realizowanej przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.

Autor: HouseMarket.pl 30 listopada 2015 14:22

W trzeciej fazie projektu powstaną 132 mieszkania o powierzchni od 26 do 140 m kw., pięć lokali usługowych oraz 153 miejsca parkingowe. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na wiosnę 2016 r.

Trzeci etap inwestycji Miasto Wola, podobnie jak wcześniejsze fazy projektu, obejmuje realizację kameralnego budynku w kształcie litery C z charakterystycznym dziedzińcem, w którym znajdą się 132 mieszkania o podwyższonym standardzie. Wszystkie lokale będą posiadały balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. Budynek zostanie wyposażony w monitoring, recepcję, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe – zarówno naziemne, jak
i te zlokalizowane w garażu podziemnym.

Miasto Wola jest projektem, który od samego początku cieszy się bardzo dużą popularnością klientów. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że w pierwszej fazie inwestycji jest jeszcze dostępne zaledwie jedno mieszkanie, a w drugim etapie sprzedaliśmy już blisko 65 proc. lokali. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci bezpośrednio przekłada się na szybszą realizację kolejnych faz kompleksu. Wspólnie z naszym partnerem – firmą Dantex zakładaliśmy, że uruchomimy trzeci etap Miast Wola dopiero w 2016 r. Dostrzegając jednak wymierne efekty naszej pracy i mając pewność, że przygotowywana oferta spełnia oczekiwania osób poszukujących nowoczesnego mieszkania, mogliśmy rozpocząć ten etap zdecydowanie wcześniej – mówi Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński Grupa Holdingowa.

Ceny za 1 mkw. rozpoczynają się od ok. 6 700 zł. Dotychczas swoich nabywców znalazło już blisko 15 proc. lokali dostępnych w III etapie Miasta Wola. Oprócz mieszkań w stanie deweloperskim, grupa Waryński i Dantex oferują również możliwość zakupu lokalu wykończonego pod klucz w atrakcyjnych wariantach standardów wykończenia.

Rozpoczęcie budowy trzeciego etapu inwestycji Miasto Wola zaplanowano na wiosnę 2016 r. Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia 4AM Architekci. Docelowo na działce o powierzchni 34 355 m kw. przy ul. Jana Kazimierza powstanie nowoczesny kompleks, składający się z budynków mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 850 mieszkań. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie ok. 51 tys. mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych