PARTNER PORTALU

Mierzeja Park w Sztutowie. Mieszkania na Żuławach Wiślanych

Mierzeja Park składa się z 20 trzykondygnacyjnych budynków w otulinie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, stanowiącego północny skraj Żuław Wiślanych. Obecnie Mierzeja Development realizuje drugi etap inwestycji. Firma wkrótce rozpocznie sprzedaż budowanych apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 13 lutego 2017 14:07

W pierwszym i drugim etapie inwestycji jeden segment składa się z trzech budynków. Znajdują się w nich kawalerki i układy dwupokojowe o powierzchni od 28 mkw. do 48 mkw. Trzykondygnacyjny obiekt ma skośny dach i nie jest podpiwniczony. Na terenie inwestycji dostępne są miejsca postojowe.

Przy sprzedaży deweloper oferuje odrębną własność lokalu mieszkalnego wraz z przynależnym udziałem w częściach wspólnych. Każdy budynek usytuowany jest na odrębnej działce.

Mierzeja Development stawia na ekologiczne innowacje. Firma wykorzystuje energię odnawialną, która daje przyjemne ciepło zimą i chłód latem. Wykorzystywane instalacje geotermalne pracują przy minimalnym nakładzie energii elektrycznej. Zastosowane wysokosprawne pompy z każdego kilowata dostarczonej do nich energii elektrycznej produkują ok. 4 kW mocy grzewczej i ok. 3kW chłodu.

Aby móc utrzymać wydajność na wysokim poziomie, poza pozyskaniem ciepła ze źródła o wysokiej temperaturze, zasilany jest system ogrzewania niskotemperaturowego (ogrzewanie podłogowe). Poprzez termostat zainstalowany w lokalu mieszkalnym właściciel włącza/wyłącza siłowniczek (motorek) zlokalizowany w szachtach na klatkach schodowych, który otwiera/zamyka dopływ energii do lokalu.

Kompleks Mierzeja Park to inwestycja realizowana w nadmorskiej miejscowości Sztutowo, usytuowanej we wschodniej części województwa pomorskiego, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, oddzielającego Zalew Wiślany od otwartych wód Zatoki Morza Bałtyckiego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych