PARTNER PORTALU

Mieszkańców Cosmopolitan obsłuży luksusowy concierge

Mieszkańcy apartamentów Cosmopolitan Twarda 4 mogą już korzystać z nowej prestiżowej usługi Concierge.

Autor: HouseMarket.pl 21 października 2015 13:06

Zespół konsultantów Cosmopolitan Concierge odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wachlarz oferowanych usług jest bardzo szeroki: od spraw codziennych tj. zorganizowanie opieki nad dziećmi, poprzez wynajęcie limuzyny czy organizację wyjazdu szytego na miarę, aż po zadania wydające się pozornie niemożliwe do zrealizowania.

- Na standard życia składa się wiele czynników. Apartamenty Cosmopolitan Twarda 4 to nie tylko komfortowe, luksusowe przestrzenie z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy. Chcemy zapewnić naszym mieszkańcom styl życia na najwyższym poziomie i ułatwić funkcjonowanie w każdym aspekcie, stąd decyzja o wprowadzeniu usługi Cosmopolitan Concierge – tłumaczy Karolina Kaim, prezes Tacit Investment

Konsultanci Cosmopolitan Concierge pozostają do dyspozycji mieszkańców przez siedem dni w tygodniu. Usługę można zamówić osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej, gdzie na bieżąco pojawiają się aktualności czy informacje o atrakcyjnych wydarzeniach kulturalnych. Lista przykładowych usług jest imponująco długa, dlatego dla usprawnienia obsługi przykładowe zlecenia zostały podzielone na pięć kategorii: „dom i styl życia”, „podróże”, „ważne chwile”, „biznes” i „propozycje specjalne”.  

Dostawcą nowej usługi została firma Warsaw Concierge Group

- Cosmopolitan Twarda 4 to unikatowa i wymagająca inwestycja, dlatego bardzo cieszymy się, że firma Tacit Investment podjęła decyzję o współpracy z Warsaw Concierge Group – zapewnia Monika Józefowicz, dyrektor zarządzająca Warsaw Concierge Group.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych