PARTNER PORTALU

Mieszkańcy wprowadzają się do Stacji Kazimierz

Pierwszy etap Stacji Kazimierz uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. W ramach projektu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli powstało 179 mieszkań o powierzchni od 27 do 91 mkw. oraz pięć lokali handlowo-usługowych.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2016 11:32

Inwestorzy rozpoczęli już procedurę przekazywania kluczy do mieszkań pierwszym lokatorom.

– Stacja Kazimierz jest projektem, który doskonale oddaje bardzo złożony charakter warszawskiej Woli. Z jednej strony widzimy w nim liczne odniesienia do industrialnych tradycji dzielnicy, z drugiej zaś nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które korespondują z dynamicznym rozwojem tej części Warszawy. Co jednak najważniejsze, koncepcja, którą przygotowaliśmy wspólnie z firmą Polnord, charakteryzuje się nie tylko unikatową estetyką, ale również doskonałą funkcjonalnością, którą docenili nasi klienci. Projekt od momentu rozpoczęcia sprzedaży cieszył się dużą popularnością, co spowodowało, że w chwili oddania budynku do użytku pozostały dostępne zaledwie trzy mieszkania. Jesteśmy przekonani, że pierwszy etap Stacji Kazimierz będzie wizytówką całego kompleksu, a zadowolenie mieszkańców i ich pozytywne opinie sprawią, że kolejne fazy projektu powtórzą jego sukces – twierdzi Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński.

Pierwszy etap Stacji Kazimierz objął realizację budynków skupionych wokół wydzielonego wewnętrznego patio, w których znalazło się 179 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 91 mkw., w tym funkcjonalne kawalerki, mieszkania od dwupokojowych do pięciopokojowych.

Wszystkie lokale na piętrach posiadają balkony, a mieszkania na parterze przestronne ogródki. Mieszkania oferowane w inwestycji oparte są planach kwadratu i prostokąta, dzięki czemu istnieje możliwość ich swobodnej aranżacji. Generalnym wykonawcą tej fazy projektu była firma Budimex SA.

W ofercie grupy Waryński i Polnordu pozostają także lokale drugiej fazy inwestycji, zaprojektowanej przez pracownię S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. W jej ramach powstanie 111 mieszkań o powierzchniach od 35 do 106 m kw. Zakończenie prac budowlanych drugiej fazy inwestorzy zaplanowali na I kw. 2017 r.

Docelowo, w ramach całego projektu przy ul. Jana Kazimierza powstanie ok. 650 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 44 tys. m kw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych