PARTNER PORTALU

Mieszkańcy Zielonych Rabowic odbierają klucze

Mieszkańcy odebrali klucze do pierwszych 12 domów na osiedlu Zielone Rabowice. Inwestor Greenbud Development zaplanował na tym osiedlu łącznie 24 domy w zabudowie bliźniaczej.

Autor: housemarket.pl 20 listopada 2017 13:22

Budowa osiedla Zielone Rabowice rozpoczęła się niecały rok temu przy ulicy Bliskiej i Kuźniczej, a całe przedsięwzięcie zostało podzielone na etapy. W pierwszym etapie powstało 12 domów. Trwa budowa kolejnych 12 domów, stanowiących II etap. Każdy z lokali ma powierzchnię 75 mkw., w której mieszczą się: salon z aneksem kuchennym i toaleta na parterze oraz 3 sypialnie i przestronna łazienka na piętrze. Domy stoją na działkach o powierzchni od 191 mkw do nawet 456 mkw.

Ze względu na duże zainteresowanie domami w gminie Swarzędz, zarząd Greenbud Development zdecydował, że rozpocznie inwestycję Zielone Rabowice II, stanowiącą kontynuację udanego projektu. W ramach I etapu finalnie powstanie 36 domów w zabudowie bliźniaczej, każdy z niezależnym wejściem. Deweloper proponuje 22 domy o powierzchni 75 mkw (typ A) i 14 domów o metrażu 90 mkw (typ B). Rozpoczęto już regularną budowę. Natomiast w II etapie zostanie przygotowanych 20 domów o metrażu 75 mkw.

Każdy z lokali osiedla Zielone Rabowice II został tak zaprojektowany, by zaplanować przestrzeń z podziałem na funkcję dzienną na parterze oraz nocną na piętrze. Ponadto domy staną na dużych działkach o powierzchni co najmniej 400 mkw. Do lokalu będą przynależeć dwa miejsca postojowe.

- Trwa sprzedaż etapu II. Co ważne, oferta została przygotowana dla klientów, którzy chcą skorzystać z kończącego się programu Mieszkanie dla Młodych - mówi Magdalena Błaszkowiak-Pepel, specjalista ds. sprzedaży Greenbud Development.

Klienci na rynku nieruchomości chętnie wybierają domy w pobliżu miast. W gminach ościennych szybko rozwija się infrastruktura, transport publiczny i zaplecze handlowo-usługowe, co sprzyja decyzji o wyprowadzce z miasta.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych