PARTNER PORTALU

Mieszkania Atrium Park mają wzięcie

W Bydgoszczy przy ul. Gajowej powstaje flagowa inwestycja firmy Arkada Invest - Atrium Park. Osiedle składa się z czterech budynków i oferuje 240 mieszkań. Aktualnie w sprzedaży jest jej ostatni etap i większość mieszkań jest sprzedana.

Autor: Housemarket.pl 05 listopada 2015 15:14

Projekt Atrium Park już w połowie oddany jest do użytkowania, mieszkania z dwóch pierwszych budynków zostały wyprzedane. Natomiast trzeci budynek, który zostanie oddany w grudniu br. ma do zaoferowania jeszcze 20 proc. mieszkań. Ostatni z budynków, jak podaje deweloper, cieszy się powodzeniem - już 40 proc. mieszkań zostało sprzedanych, a oddanie do użytku planowane jest na pierwszy kwartał 2017 r.

Cztery budynki Atrium Park w sumie oferują 240 mieszkań i 11 lokali użytkowych. Mają od 5 do 11 kondygnacji.

- Obecnie jesteśmy na etapie budowy hali garażowej pod ostatnim budynkiem D – mówi w rozmowie z Housemarket.pl, Marek Jasiński z firmy Arkada Invest.

Budynki Atrium Park zostaną wyposażone w szybkobieżne windy od poziomu hali garażowej. Do wykończenia ścian użyte zostały rzadko spotykane w budynkach wielorodzinnych materiały, takie jak kamień typu AmerBlok, Trespa i eleganckie zabudowy drewniane na klatkach schodowych.

Mieszkania na parterach będą miały duże ogródki, a te na wyższych piętrach równie duże balkony. Na ostatnich kondygnacjach tarasy zostaną wyłożone deską.

Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany. Na dziedzińcu znajdą się elementy małej architektury: ławeczki, pergole, plac zabaw, ciąg wodny z kaskadą i nowoczesne oświetlenie. Będzie też parkowo zaaranżowana zieleń.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych