PARTNER PORTALU

Mieszkania Centrum Praskiego Koneser na zdjęciach

Wytwórnia to pierwszy obiekt na terenie praskiego Konesera, do którego wprowadzą się mieszkańcy. Budynek otrzymał już pozwolenie na użytkowanie. W lipcu nabywcy soft-loftów u zbiegu ulic Białostockiej i Markowskiej w Warszawie odbiorą klucze do mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 01 lipca 2015 10:10

- To dla nas bardzo radosny moment. Za nami podpisanie umów dotyczących lokalizacji Muzeum Polskiej Wódki oraz Campus Warsaw firmowanego przez Google. Dziś finalizujemy kolejny etap i wprowadzamy do Konesera kolejną funkcję – mieszkaniową – mówi Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development. - Koneser stopniowo nabiera kształtów i tym samym materializują się nasze marzenia o nowoczesnej, tętniącej życiem przestrzeni miejskiej na warszawskiej Pradze – dodaje.

Wytwórnia to 76 soft-loftów o powierzchni od 30 do 167 metrów kwadratowych. Najbardziej wymagającym nabywcom inwestor zaoferował sześć ekskluzywnych penthouse'ów: jasnych, przeszklonych lokali o wysokości 6 metrów z charakterystyczną dla loftów antresolą. Obecny poziom sprzedaży mieszkań w Wytwórni wynosi 76 proc. Oprócz mieszkań, w obiekcie powstanie 10 lokali usługowych.

Część mieszkaniowa Centrum Praskiego Koneser stanowić będzie około 40 procent powierzchni użytkowej całej inwestycji. Łącznie na terenie Konesera powstanie około 350 mieszkań. Pozostałą część kompleksu BBI Development realizuje we współpracy z Liebrecht & wooD.

Obok loftów i soft-loftów powstaną nowoczesne biura, oryginalne koncepty gastronomiczne, kameralne butiki, eleganckie salony mody, punkty usługowe oraz klub fitness. Katalog funkcji, jakie w przyszłości będzie oferować Centrum Praskie Koneser, wciąż nie jest zamknięty.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych