PARTNER PORTALU

Mieszkania dla osób starszych w Gliwicach

Nowe mieszkania z myślą o osobach starszych powstaną na ulicy Warszawskiej w Gliwicach. Osiedle będzie nosić nazwę Centrum 50+. ZBM II TBS wbuduje łącznie 4 budynki, w których znajdą się 84 mieszkania.

Autor: housemarket.pl 09 lutego 2018 13:38

Pierwszy budynek z 39 mieszkaniami będzie przeznaczony na sprzedaż w całości, drugi zaś na wynajem dla działalności usługowych. Pozostałe dwa bloki w, których łącznie zaplanowano 45 mieszkań będą na wynajem. 

Nowe osiedle w Gliwicach przeznaczone jest dla osób starszych, od początku projektowania osiedla i samych mieszkań, chodziło o stworzenie tzw. oazy dla ludzi dojrzałych. Każdy z budynków posiada szerokie korytarze i cichobieżne windy, które będą dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Mieszkania również będą zaprojektowane w ten sposób, aby były jak najbardziej komfortowe i widne. Mieszkania znajdujące się na parterze, będą posiadać duże tarasy, natomiast mieszkania na piętrze, wyposażone będą w balkony z żaluzjami przesuwnymi, dzięki czemu błyskawicznie będzie można zaciemnić mocno nasłonecznione miejsca.

Wokół Centrum 50+ powstanie ścieżka zdrowia jako teren rekreacyjny. Będzie także mały amfiteatr, miejsce do spotkań przy szachach oraz możliwość zagrania w grę „bule”

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych