PARTNER PORTALU

Mieszkania Forma: rośnie osiedle Leśna Polana

Zbliża się koniec jednego z etapów budowy na osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu w powiecie poznańskim. Powstają tu dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej, z ogrodem. Lokale trafiły już do sprzedaży.

Autor: housemarket.pl 15 grudnia 2017 09:51

Popularność terenów podmiejskich blisko Poznania, jako nowego miejsca do życia jest zauważalna. Jedny­­mi z najbardziej pożądanych lokalizacji są: Dopiewiec i Dąbrówka. Wynika to z wielu czynników, które wpływają na ostateczną decyzję mieszkańców. Bliskość terenów zielonych, możliwość relaksu we własnym ogrodzie, pełne zaplecze handlowo-usługowe na miejscu - to wszystko sprawia, że klienci na rynku nieruchomości chętnie przeprowadzają się na pełne przyrody przedmieścia przy zachodniej granicy Poznania.

W związku z tym, nowe lokale z ogrodami na osiedlach Leśna Polana w Dopiewcu i Osada Leśna w Dąbrówce cieszą się dużą popularnością. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, deweloper Linea przygotował swój projekt. Forma to dwupoziomowe mieszkania z ogrodem. W ramach jednego budynku powstają tylko cztery mieszkania, o powierzchniach 71-75 metrów kwadratowych.

- Forma to mieszkanie najchętniej wybierane przez naszych klientów. W tak zaprojektowanym, funkcjonalnym mieszkaniu dobrze czują się między innymi młodzi ludzie na początku swojej drogi życiowej, czy rodziny z dziećmi – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Co równie ważne, mieszkania są dostępne w cenie od około 300 tys. zł brutto, oczywiście w zależności od metrażu (do wyboru opcja z 3 lub 4 pokojami).

Ze względu na dużą popularność mieszkań Forma, w ostatnim czasie deweloper zaplanował rozbudowę osiedla Leśna Polana w Dopiewcu, w powiecie poznańskim. Budowa już trwa, a niedługo gotowych będzie 10 lokali Forma.

- Ponadto dysponujemy również mieszkaniami gotowymi do odbioru, w tym dwoma wykończonymi pod klucz - wyjaśnia Adam Wędrychowicz, jednocześnie zwracając uwagę, że warto zapytać o ofertę promocyjną, jaką przygotowano.

Deweloper, systematycznie i harmonijnie rozwijając osiedle Leśna Polana, na I kwartał 2018 zapowiada przygotowanie 16 mieszkań Forma. Natomiast jeszcze w tym roku klienci będą mogli odebrać dwa kolejne dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej Largo, o powierzchni 75 mkw., z indywidualnym wejściem oraz ogrodem.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych