PARTNER PORTALU

Mieszkania Green Mokotów w wersji premium

Robyg udostępnia najnowszy etap mokotowskiego osiedla, które docelowo będzie się składało z 747 lokali. Część z nich realizowana jest w standardzie premium z dodatkowymi udogodnieniami – apartamenty posiadają m.in. klimatyzację, trzyszybowe okna oraz stropy podwyższone do 3,5 m.

Autor: HouseMarket.pl 05 września 2017 09:48

W nowej fazie Green Mokotów powstaną 54 mieszkania – w metrażach od 37 mkw. do 89 mkw. – oraz lokale usługowe. Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych planowane jest na IV kwartał 2017 roku, a ich zakończenie przewidziane jest na I kwartał 2019.

- Green Mokotów to osiedle skierowane do osób ceniących komfort życia, a znaczną jego część stanowią tereny zielone. Obecnie w sprzedaży jest łącznie ponad 2200 lokali, z czego 95 proc. sprzedaje się na maksymalnie wczesnym etapie inwestycji. Coraz wyraźniejszą tendencją na rynku nieruchomości jest rosnący udział klientów gotówkowych. W grupie Robyg dokonują oni 40 proc. transakcji, z czego część to zakupy inwestycyjne – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Wprowadzony do sprzedaży etap Green Mokotów, podobnie jak wszystkie inwestycje Robyga, będzie wyposażony w nowoczesny system Smart House w standardzie – bez dodatkowych opłat. Grupa jako jedyny deweloper wlicza to rozwiązanie w cenę lokalu, a zapewnia ono nawet 30 proc. oszczędności na rachunkach za energię.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych