PARTNER PORTALU

Mieszkania i apartamenty od ECO-Classic

Jak buduje deweloper Eco-Classic? W galerii zdjęć zobaczycie trzy inwestycje mieszkaniowe, które, jak mówi inwestor, cieszą się powodzeniem, a także reprezentują typowo miejską estetykę - jasne i oszczędne w architekturze budynki powstają w Warszawie i Gdańsku.

Autor: Housemarket.pl 30 października 2015 09:15

Apartamenty Trio to mieszkania i apartamenty w Warszawie z panoramicznym widokiem na Nowe i Stare Miasto, dojrzałą zieleń Muranowa, mosty, parki i Stadion Narodowy w tle.

- Śródmiejski charakter i charakterystyczna  bryła z wewnętrznym zielonym patio sprawiają, że Trio porównywane jest przez naszych klientów z budynkami londyńskiego city- mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych ECO-Classic. – Ogromne wrażenie robi  główny, znajdujący się w wieży hall wejściowy: wysoki na trzy kondygnacje, wyłożony białym marmurem, wykończony panelami z drewna egzotycznego, w którym znajduje się centralna recepcja z komfortowym lobby.

Stylistykę budynku i jakość przygotowanych w nim przestrzeni mieszkalnych bardzo doceniają osoby, które często podróżują, wróciły z zagranicy oraz obcokrajowcy. To świadomi klienci, którzy zakup inwestycji w tego typu projekcie traktują jako inwestycję, atrakcyjną lokatę kapitału.

Osiedle Hubertus to zespół siedmiu budynków, w tym jeden kameralny z 11 mieszkaniami, otoczony terenem zielonymi i ogródkami przydomowymi. Pomiędzy budynkami inwestycji znajdują się zielone dziedzińce z dwiema fontannami oraz dwa place zabaw.

Przy powstającym VI etapie zaprojektowano kilkusetmetrowy park. W ofercie osiedla znajdują się mieszkania: od kawalerek mierzących ok. 30 mkw., po dwupoziomowe apartamenty liczące ok. 179 mkw. Wszystkie mieszkania są też wyposażone w balkony, tarasy lub ogródki.

Oddanie do użytku VI etapu, a wraz z nim zakończenie procesu budowy całego osiedla, planowane jest na I kwartał 2016 roku.

Budowane w Gdańsku przy ulicy Cedrowej osiedle Wolne Miasto pomyślane zostało jako zespół ośmiu, 3-4 kondygnacyjnych budynków wpisanych w naturalną rzeźbę nadmorskiego terenu. Pierwszy budynek oddany został do użytkowania w roku 2013. Obecnie zakończyły się prace konstrukcyjne w II etapie. W budynku zaprojektowano 187 mieszkań o powierzchniach od 27 mkw. do 97 mkw. Jego oddanie zaplanowane jest na I kwartał 2016 roku. Docelowo na osiedlu powstanie około 1200 mieszkań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych