PARTNER PORTALU

Mieszkania na wsi, tuż obok Swarzędza

W Wielkopolsce rozwija się nie tylko Poznań, ale też mniejsze miasta. Swarzędz liczy dziś ponad 30 tysięcy mieszkańców, a cały czas się powiększa. Nie dziwi więc fakt, że część osób wybiera bardzo spokojne okoliczne wsie, z których można dojechać do miasta w kilka minut.

Autor: HouseMarket.pl 21 czerwca 2016 13:50

 Paczkowo, Gortatowo, Siekierki Wielkie i inne miejscowości, leżące w sąsiedztwie mają swoje zalety. Po pierwsze, dzieli je od Swarzędza kilka kilometrów, a po drugie, są otoczone zielenią. Jednym z pierwszych deweloperów, który w tym rejonie realizuje inwestycje, jest Greenbud Development, mający swoją siedzibę w Kostrzynie.

To rodzinna, nieduża firma założona przez Hannę i Marcina Brygier. Deweloper cały czas się rozwija, a pierwszą inwestycją było wybudowanie dwóch domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej w Paczkowie przy ulicy Marchewkowej. Przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem. Właściciele firmy zdecydowali się na rozpoczęcie budów w Gortatowie i Siekierkach Wielkich, również niedaleko trasy 92 prowadzącej do Swarzędza. W obu wsiach powstały po trzy domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie te inwestycje zostały już zakończone, a lokale sprzedane. Debiut na rynku deweloperskim udał się.

Greenbud Development podjął decyzję o budowie kolejnych domów w Paczkowie, ulicę obok Marchewkowej – przy Koperkowej. Pierwsi mieszkańcy chwalą lokalizację. Paczkowo leży 6 km od Swarzędza oraz 17 km od Poznania, dojazd autem nie sprawia żadnego kłopotu. We wsi znajduje się też stacja kolejowa. Do stolicy Wielkopolski dojedziemy pociągiem w 18 minut.

W Paczkowie już powstaje dziesięć lokali mieszczących się w pięciu domach w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita każdego lokalu będzie wynosić blisko 84 mkw. Jak wygląda? Na parterze znajduje się otwarta kuchnia z przestronnym salonem wyposażonym w kominek. Natomiast piętro tworzą cztery pokoje i wygodna, duża łazienka.

Dodatkowo każdy lokal posiada zadaszony taras oraz ogród (do wyboru 243 – 342 mkw.). Poza tym wiele spraw można załatwić bez wyjazdu do miasta. Znajdują się tutaj szkoła podstawowa oraz gimnazjum, mieszczące się w nowym budynku, apteka, sklepy. Powstał duży plac zabaw dla dzieci.

- Przygotowaliśmy miejsce na tę inwestycję z myślą o rodzinach. Zwracam uwagę na fakt, że dzięki zabudowie bliźniaczej mieszkańcy mają więcej przestrzeni dla siebie, niż w przypadku, gdy mieszkaliby „ścianę w ścianę”. Poza tym wychodząc na balkon, widzimy otoczenie przyrody – mówi Marcin Brygier, prezes Greenbud Development.

Deweloper stara się dostosować do życzeń klientów i zamiast salonu z aneksem kuchennym może te dwa pomieszczenia rozdzielić. Ponadto możliwe jest przygotowanie pięciu pokojów na piętrze. - Będąc bardziej elastycznym, stajemy się konkurencyjni – podsumowuje Marcin Brygier.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych