PARTNER PORTALU

Mieszkania pod klucz na Osiedlu Odkrywców

Probuild poleca do kupienia dwa mieszkania wykończone pod klucz na Osiedlu Odkrywców. Uwagę zwracają w pełni wyposażone kuchnie, zaprojektowane zgodnie z najlepszymi praktykami.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2016 15:58

Urządzone lokale wyróżniają się nowoczesną aranżacją, elegancką kolorystyką i wygodnym rozkładem pomieszczeń. Oferta obejmuje: kawalerkę o powierzchni 32,8 mkw. z loggią 2,5 mkw. i z oddzielną kuchnią w budynku A oraz dwa pokoje o powierzchni 41,8 mkw. z loggią 9,1 mkw. z aneksem kuchennym w budynku B. Mieszkania są gotowe do odbioru.

Osiedle Odkrywców to kameralny kompleks mieszkaniowy na Gądowie Małym we Wrocławiu. Inwestycję docelowo tworzyć będą cztery budynki. Osiedle powstaje w zachodniej części miasta, zaledwie sześć kilometrów od wrocławskiego rynku.

W czterech etapach inwestycji deweloper oferuje 213 mieszkań. Do dyspozycji będą wydzielone przestrzenie: przynależne do mieszkań na poziomie parteru ogródki, na wyższych piętrach – loggie, a na najwyższym piętrze – przestronne tarasy. Wewnątrz osiedla zagospodarowana zostanie zielona przestrzeń oraz place zabaw.

Za dodatkową opłatą dostępne są: miejsca w garażu podziemnym (28 tys. zł – dla budynków A i B, 25 tys. zł dla budynków C i D), miejsca postojowe naziemne (12 tys. zł dla budynków C i D) oraz komórki lokatorskie – systemowe (3 tys. zł/mkw.).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych