PARTNER PORTALU

Mieszkania przy Starym Kanale Bydgoskim buduje Budlex

W sąsiedztwie Starego Kanału Bydgoskiego powstanie komfortowy budynek. Przy ul. Wrocławskiej inwestor zamierza wznieść 5-kondygnacyjny obiekt z około 50 mieszkaniami - informuje oficjalny portal miejski bydgoszcz.pl

Autor: bydgoszcz.pl 10 sierpnia 2015 09:08

W budynku znajdą się mieszkania o zróżnicowanej wielkości od małych 30-metrowych po bardzo przestronne prawie 140-metrowe. Część mieszkań będzie miała okna tarasowe. Wszystkie natomiast mieć będą przestronne balkony, niektóre na ostatnim piętrze także tarasy, by można było z nich podziwiać park nad Starym Kanałem.

Każdy z przyszłych właścicieli będzie mógł korzystać z podziemnego parkingu oraz pomieszczeń gospodarczych zlokalizowanych w piwnicy i na piętrach. Obecnie finalizowane są prace związane z projektem. Rozpoczęcie budowy zaplanowano jeszcze w bieżącym roku.

Inwestorem jest spółka Budlex. To trzecia nasza inwestycja w tej okolicy Bydgoszczy. Dwie poprzednie firma zrealizowała przy ul. Staroszkolnej i Czarnej Drodze cieszyły się dużą popularnością właśnie z racji swego położenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych