PARTNER PORTALU

Mieszkania w Ząbkach coraz bardziej atrakcyjne

Mieszkaniami w Ząbkach interesują się nie tylko rodziny z dziećmi, chcące żyć bliżej natury, lecz także klienci gotówkowi, poszukujący atrakcyjnych lokat kapitału.

Autor: HouseMarket.pl 07 grudnia 2015 11:07

Moda na życie pod Warszawą w ostatnich latach diametralnie zmieniła oblicze. Podczas gdy w poprzedniej dekadzie uciekaliśmy za miasto do domów jednorodzinnych, dziś coraz chętniej kupujemy mieszkania w blokach. Powodów jest kilka. Przy coraz bogatszej infrastrukturze podwarszawskich miejscowości, znacznej poprawie komunikacji drogowej ze stolicą na zainteresowanych czekają lokale w dobrze zaprojektowanych, zazwyczaj dość kameralnych budynkach w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.

Do tego ceny mieszkań są bardzo kuszące, bo niższe nawet o 40 proc. od stołecznych stawek. – Miejscowości pozawarszawskie zachęcają nie tylko ludzi starszych czy rodziny z dziećmi. Ofertami w tych okolicach coraz częściej interesują się również inwestorzy – informuje Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu w spółce Polnord.

 Bezpiecznie i blisko natury

 Osiedle Neptun to projekt biura Plus3 Architekci o nowoczesnej i przyjaznej architekturze, wysokim standardzie wykończenia i zarazem funkcjonalnym rozkładzie wszystkich mieszkań. Cała inwestycja jest realizowana etapami przez Polnord. W najnowszym etapie deweloper oferuje 138 mieszkań o powierzchniach od 29 do 99 mkw., od kawalerek po lokale czteropokojowe, rozlokowanych w trzech budynkach. Będą to więc kameralne bloki w dodatku powstają w sporej odległości od siebie, co zapewni przyszłym mieszkańcom duże poczucie intymności, mimo że cały projekt docelowo przewiduje budowę aż 600 lokali.

W całym osiedlu Neptun lokatorzy mieszkań na parterze będą mogli odpoczywać we własnych ogródkach. Z kolei w lokalach na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony i tarasy o powierzchni nawet 89 mkw. Większość mieszkań można kupić wraz z komórką lokatorską lub boksem w podziemnym garażu.

Deweloper przewidział specjalne pomieszczenia na wózki dziecięce oraz zadbał o bezpieczeństwo mieszkańców osiedla: w standardzie lokali są wideodomofony, a cały teren jest ogrodzony i chroniony. Dodatkowo na parterach zastosowano okna antywłamaniowe. Wewnątrz osiedla znajdują się place zabaw i starannie zaprojektowane zielone skwery.

Projekt Neptun wyrasta na granicy lasu i jednocześnie w pobliżu w pełni rozwiniętej infrastruktury miejskiej. - Klienci interesują się szczególnie mieszkaniami trzypokojowymi o powierzchni do 60 mkw. Kupują je zarówno na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych.

Obecnie dostrzegamy, że coraz więcej osób zwraca uwagę na jak największą powierzchnię balkonów i tarasów. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę duże odległości między budynkami, dzięki czemu balkony wykorzystywane są chętnie jako dodatkowe jadalnie na świeżym powietrzu czy też miejsca wypoczynku – tłumaczy Wioletta Kleniewska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych