PARTNER PORTALU

Mieszkania z City Link już w przedsprzedaży

Ronson rozpoczął przedsprzedaż drugiego etapu inwestycji City Link. W ofercie są lokale o powierzchni od 29 mkw. do 86 mkw. Deweloper daje 5 proc. rabatu na każde mieszkanie. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od około 8,5 tys. zł.

Autor: GK/HouseMarket.pl 06 listopada 2015 13:17

Drugi etap City Link składa się z jednego budynku w którym łącznie znajdują się 74 lokale mieszkalne o powierzchni od 29 mkw. do 86 mkw. Obiekt ma do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Planowany termin zakończenia inwestycji 2 kwietnia 2017 r.

City Link położone będzie niedaleko Ronda Daszyńskiego i tuż obok planowanej stacji metra Wolska. Mieszkania są jasne i słoneczne. Atutem osiedla jest bliskość centrum biznesowego Warszawy, parków, szkół, restauracji, kin i teatrów.

Obecnie przygotowywany jest teren pod budowę przyszłego osiedla. Deweloper przygotował makietę osiedla, która pokazuje architekturę obiektu oraz plan zagospodarowania całego osiedla. Projektanci zadbali o takie szczegóły, jak ludzie spacerujący po alejkach czy stojaki do rowerów. Osiedle ma duży, zielony dziedziniec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych