PARTNER PORTALU

Mieszkania z panoramą na centrum Bydgoszczy

Na Wzgórzu Wolności przy zmodernizowanym odcinku ul. Słowiańskiej w Bydgoszczy powstanie nowy pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki położeniu blisko skarpy, z wyższych kondygnacjach doskonale widoczne będzie centrum Bydgoszczy.

Autor: HouseMarket.pl 24 marca 2016 12:31

Budynek otrzyma kształt litery C. W sumie liczyć będzie pięć kondygnacji. Na ostatnim piętrze zaprojektowano mieszkania z antresolami. Dostępne będą lokale o powierzchni od 33 do 133 metrów kwadratowych. W budynku nie będzie instalacji gazowej. Spółdzielnia zaplanowała drzwi antywłamaniowe klasy C, okna z PCV oraz parapety okienne zewnętrzne z blachy stalowej.

Wszystkie lokale mają być wyposażone w system odzysku ciepła wentylacyjnego (rekuperację). Na każdej klatce schodowej zaplanowano windy. Budynek będzie całkowicie podpiwniczony z garażem. Zostanie również wyposażony w instalacje solarną do podgrzewu ciepłej wody użytkowej oraz panele fotowoltaiczne, które produkować będą energie elektryczną dla potrzeb ogólnych budynku (zasilanie wind, oświetlenie).

Inwestor – SM Budowlani zamierza rozpocząć inwestycję jeszcze wiosną tego roku i zakończyć w czwartym kwartale 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych