PARTNER PORTALU

Mieszkania z wyższej półki na celowniku inwestorów. Ronson szykuje ofertę

W Warszawie rośnie popyt na mieszkania o podwyższonym standardzie - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. Jak deweloper odpowiada na potrzeby rynku?

Autor: HouseMarket.pl 16 czerwca 2016 13:46

- Osoby zainteresowane kupnem pierwszego w życiu mieszkania poszukują niewielkich metraży w dwu- lub trzypokojowych lokalach mieszkalnych - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. - Bardzo silny jest też rynek inwestorski.

Zdaniem przedstawiciela firmy Ronson, na rynku mamy obecnie do czynienia z dużą liczbą klientów gotówkowych, którzy kupują mieszkania w celach inwestycyjnych: pod wynajem lub pod zwrot wartości. Jako przykład inwestycji popularnej wśród inwestorów, Andrzej Gutowski podaje City Link.

- Wzrósł również popyt na mieszkania o podwyższonym standardzie, w dobrej lokalizacji i o większym metrażu - zauważa Andrzej Gutowski. - Odpowiadając na ten trend, przygotowujemy nową inwestycję na warszawskim Mokotowie.

Nova Królikarnia powstanie przy ul. Jaśminowej na Mokotowie. W pierwszym etapie przewidziano 106 lokali. Ronson planuje wille miejskie, czyli nieduże budynki z siedmioma apartamentami, segmenty i zabudowę bliźniaczą. Tam metraże przekroczą 100 mkw. Mniejsze mieszkania znajdą się w budynkach wielorodzinnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych