PARTNER PORTALU

Mieszkanie w kurorcie alternatywą dla inwestorów

Zakup mieszkania w uzdrowisku jest doskonałą lokatą środków – zarówno dla tych, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem dla turystów, jak i dla osób, które chcą z walorów swojego second home korzystać przez cały rok.

Autor: HouseMarket.pl 30 listopada 2015 09:05

Kurorty uzdrowiskowe, gdzie dominują sanatoria, pensjonaty i hotele to szczególny obszar na rynku. Zakup nieruchomości w dobrej lokalizacji w prestiżowej miejscowości wypoczynkowej to inwestycja, którą nawet po latach możemy sprzedać ze sporym zyskiem. Warto też rozważyć zakup nieruchomości pod kątem przygotowania jej dla turystów i pensjonariuszy, gdyż najem krótkoterminowy, nawet mimo sezonowości, również zapewnia perspektywę zysku.

Z myślą o zainteresowanych inwestycją zlokalizowaną z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz ceniących połączenie tradycji z nowoczesnością deweloper Willowa II przygotował ofertę Osiedla Słoneczne Wzgórze w Nałęczowie. - Kompleks składa się z dwóch kameralnych, trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Osiedle wyróżnia się oryginalną bryłą oraz stylowymi elewacjami, imitującymi drewno. Ich wygląd łączy w sobie nowoczesną architekturę i klasyczną elegancję, a uroku dodają im starannie zaprojektowane tereny zielone - mówi Paulina Jaszczewska z biura dewelopera Willowa II.

Atrakcyjne położenie nieruchomości w miejscowości rekreacyjno-uzdrowiskowej to czynnik, który niewątpliwie wpływa na jej wartość. - Należy zauważyć, że Nałęczów  ma ograniczone zasoby gruntów dedykowanych pod budownictwo, zwłaszcza w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Inwestycja może okazać się jedną z ostatnich w tak dogodnym położeniu. Ponadto sam Nałęczów w ciągu najbliższych lat "przybliży" się do stolicy dzięki nowej drodze szybkiego ruchu, która pozwoli pokonać ten dystans znacznie szybciej niż dziś - mówi Marcin Liber, prezes zarządu Old Town Property.

Na osiedlu Słoneczne Wzgórze dostępnych jest jeszcze kilkanaście jedno, dwu i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 33 do 61 mkw. Do każdego z nich przypisana jest piwnica i miejsce postojowe na zewnętrznym parkingu. Budynki wyposażono także w ciche windy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych