PARTNER PORTALU

Mikołajkowe promocje na osiedlach Robyg

W najbliższy weekend 5 i 6 grudnia Robyg zaprasza na dni otwarte w swoich warszawskich biurach sprzedaży. Deweloper przygotował specjalne promocje cenowe i upominki, a dla najmłodszych - konkursy i zabawy.

Autor: HouseMarket.pl 04 grudnia 2015 12:31

Konsultanci będą czekali na odwiedzających w biurach sprzedaży na Mokotowie, Wilanowie, Żoliborzu, Bemowie, Woli lub Ursusie w godzinach 10-15. Dla tych, którzy podpiszą umowę rezerwacyjną do końca tego roku do zdobycia będzie 6 tys. zł na wymarzoną wycieczkę. W ofercie znajdują się zarówno lokale kwalifikujące się do programu Mieszkanie dla Młodych, jak i ekskluzywne apartamenty o podwyższonym standardzie.

Osiedla grupy wyposażone są w usługę Smart House umożliwiającą zdalne sterowanie zużyciem energii elektrycznej i cieplnej oraz systemem bezpieczeństwa. Pozwala on również za pośrednictwem urządzeń mobilnych zarządzać sprzętami elektrycznymi i elektronicznymi.

- Kompleksowe projektowanie przestrzeni, w której mieszkańcy czują się bezpiecznie i komfortowo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zapewniamy również infrastrukturę publiczną, m.in. place zabaw oraz sklepy – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych