PARTNER PORTALU

Mikroapartamenty Nowy Targówek. Na długo lub na chwilę

Atal uruchomił sprzedaż mikroapartamentów w ramach kolejnego etapu warszawskiego osiedla Nowy Targówek. Inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby osób, które poszukują alternatywy dla wynajmu mieszkań lub korzystania z hoteli w Warszawie.

Autor: housemarket.pl 03 sierpnia 2017 15:05

W najnowszej części inwestycji Nowy Targówek zaplanowano dwa budynki z 157 lokalami hotelowymi oraz 10 usługowymi. Wieloetapowy projekt deweloperski powstaje w spójnych architektonicznie etapach, które wprowadzą nową jakość do rozwijającej się dzielnicy. Osiedle jest położne przy ulicy św. Wincentego, w pobliżu powstającej II linii metra. Cena za mkw. wynosi od 6 800 złotych brutto.

W dwóch nowych budynkach zaplanowano 1- i 2-pokojowe mikroapartamenty o powierzchniach od 22,20 do 39,73 mkw. Znajdzie się tam również garaż podziemny, który pomieści 80 samochodów. W budynkach zaplanowano także 17 komórek lokatorskich i 32 stojaki na rowery.

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty jest odpowiedzią na potrzeby osób, które poszukują alternatywy dla wynajmu mieszkań lub korzystania z hoteli w Warszawie. Lokale hotelowe to atrakcyjne rozwiązanie m.in. dla studentów, turystów czy przedsiębiorców, szukających lokum w stolicy. To również doskonały cel inwestycyjny dla firm, istnieje bowiem możliwość zakupu nieruchomości z odliczeniem VAT. Co więcej, każdy z oferowanych mikroapartamentów będzie charakteryzował się znakomitą ergonomią przy niewielkim metrażu.

- Nowy Targówek Mikroapartamenty to unikatowy projekt na warszawskiej mapie nieruchomości. Jednostki hotelowe stanowią atrakcyjną alternatywę wobec wynajmu mieszkań, który w Warszawie cieszy dużym zainteresowaniem. W związku z tym spodziewamy się, że wprowadzone właśnie do sprzedaży lokale szybko znajdą swoich nabywców. Tak jak w miało to miejsce w przypadku pozostałych etapów Nowego Targówka, gdzie dostępna jest już tylko połowa mieszkań – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal. 

Atal na Targówku tworzy duży kwartał mieszkalny, który powstaje w kilku częściach. Obecnie w sprzedaży są trzy etapy osiedla. W pierwszym z nich znajdzie się 118, w drugim 130, a w trzecim łącznie 174 funkcjonalne mieszkania. Do każdego z nich przynależeć będzie taras lub balkon, a dla lokali na parterze zaprojektowano prywatne ogródki.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych